EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

H&M yeni sezonda Erdem ile çalışıyor

H&M her yıl merakla beklenen tasarımcı iş birliklerinde bu yıl ünlü tasarımcı Erdem Moralıoğlu ile çalışıyor. ERDEM X H&M koleksiyonu, 2 Kasım’dan itibaren dünya genelinde seçili mağazalarda satışa sunulacak. Romantik ve feminen bir koleksiyona hazır mısınız?

profil
BT Ekip
14.07.2017
H&M yeni sezonda Erdem ile çalışıyor

H&M tasarımcı iş birliklerinin yenisi ünlülerin ve moda severlerin çok sevdiği Londra merkezli tasarımcı ERDEM ile gerçekleşecek. ERDEM x H&M koleksiyonu 2 Kasım’dan itibaren dünya çapında seçili mağazalarda ve hm.com’da satışa sunuluyor olacak.

Erdem, H&M için yepyeni bir kadın koleksiyonu ve kariyerinde ilk kez bir erkek koleksiyonu tasarladı. Erdem, güzelliğin gücüne inanıyor ve tasarladığı her parçada geçmişten referanslar ve kişisel anlatımlar sunuyor. Erdem, ona ününü kazandıran baskılar, kumaşlar ve hassas zanaatle oynayarak ERDEM x H&M için en ünlü koleksiyonlarından bazılarının tasarım temalarını yansıtıp yeniden yorumlayarak çok özel bir koleksiyon tasarlayacak.

Ünlü tasarımcı koleksiyon için “H&M ile iş birliği yapacak olmaktan ve daha önce hiç yapmadığım bir erkek giyim koleksiyonu dâhil olmak üzere çalışmalarımı tamamen farklı bir ölçekte keşfedecek olmaktan büyük mutluluk duyuyorum" ifadelerini kullandı.

Koleksiyonun tanıtım filmini ise ünlü yönetmen Baz Luhrmann çekti. Marka tanıtım filminden kısa bir ön gösterimi paylaştı.
 

 

Önceki ve Sonraki
Haberler