EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

H&M Studio SS21

H&M, macera ve kendini ifade etme düşüncesiyle oluşturulan "Sonsuz Hazine" SS21 koleksiyonunu sundu. Hazine arayan kaşiflerin “günü yakala” ruhuyla oluşturulan koleksiyon fantezi ve masallara saygı duruşunda bulunuyor. H&M Studio SS21 koleksiyonu, 18 Şubat’tan itibaren Türkiye’de sadece hm.com’da ve dünyada ise seçili mağazalarda & online’da satışa sunulacak.

profil
BT Ekip
17.02.2021
H&M Studio SS21

Büyülü kaşiflerin ve cüretkar hayalperestlerin zamansız çekiciliğiyle karışan koleksiyon, çok yönlü modern günlük kıyafetlerle güçlü terziliğin yıldız parçalarını bir arada sunuyor. Sürdürülebilir kaynaklı malzemelerden üretilen bu koleksiyonun kilit parçaları, jakarlı örme süveter, siyah saçaklı kadife elbise ve VEGEA deri diz üstü siyah çizmeler. Hazine ve suda yaşayan canlılardan ilham alan mercan turuncusu ve neon sarıdan oluşan elektrikli renk paleti, bej ve siyahın nötr tonlarıyla dengeleniyor.


H&M Studio parçaları sonsuza kadar değer verme mantığıyla tasarlandı, bu nedenle H&M Studio müşterileri ilk defa, geçmiş koleksiyonlardan değerli parçaları keşfetmeye davet ediliyor. Özel arşiv parçalarından oluşan seçki Berlin’deki Mitte ve Stockholm’deki Sergels Torg olmak üzere dünya çapındaki iki H&M mağazasında satışa sunulacak. Ayrıca müşteriler, H&M sosyal medya kanalları aracılığıyla, önceki Studio koleksiyonlarından en sevdikleri parçaları yeniden ziyaret etmeye veya yeni buldukları SS21 hazineleriyle önceki Studio parçalarını kombinlemeye davet ediliyor.


“SS21 koleksiyonunun ilham perisi, her güne bir macera ve fantezi buluyor. Koleksiyon, kendinizi rahat ve güvende hissetmenizi sağlayacak iyimser görünümlerin bir düzenlemesi. Çok yönlü silüetler, müşterilerimizin sonsuza dek değer verdiği eğlenceli parçalar yaratmak için güçlü terzilikle el ele yürüyor." diyor H&M Kreatif Danışmanı Ann-Sofie Johansson.

Bonus: Dior İlkbahar-Yaz 2021 Haute Couture


Önceki ve Sonraki
Haberler