EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

H&M Moschino iş birliği geliyor

H&M merakla beklenen yeni tasarımcı iş birliğini açıkladı. Bu yılın tasarımcısı Moschino oldu.

profil
BT Ekip
16.04.2018
H&M Moschino iş birliği geliyor

H&M, son olarak Erdem ile gerçekleştirdiği tasarımcı iş birliğile bu yıl Moschino ile devam ediyor.

H&M’in yeni tasarımcı iş birliği, Jeremy Scott’ın 2013’te Kreatif Direktör olmasından bu yana tasarımlarında pop enerjisini taşıyan İtalyalı ikonik marka Moschino ile gerçekleşecek. MOSCHINO [tv] H&M koleksiyonu, 8 Kasım’dan itibaren internette ve seçili H&M mağazalarında olacak. Jeremy Scott, Gigi Hadid ile Instagram'da canlı bağlantı yaparak yeni tasarımcı iş birliğini duyurdu. 

Jeremy Scott ile Gigi Hadid arasında gerçekleşen ve Moschino’nun geleneksel Coachella partisinde, Kaliforniya’da dijital ekranlara yansıtılan görüşmenin H&M’in sosyal medya hesabında canlı yayınlanması, konukların bu büyük sürprizle heyecanlanmasını sağladı. Jeremy ve Gigi, markanın canlılığı, oyunculuğu ve mizah anlayışıyla moda dünyasında en sevilenler arasında olmasını sağlayan özelliklerini taşıyan MOSCHINO [tv] H&M koleksiyonundan ilk stilleri sergileyen kıyafetler giyiyordu.

Jeremy Scott, kadınlar ve erkeklere özel yeni Moschino koleksiyonlarının yanı sıra pek çok aksesuarı ve bazı sürpriz ürünleri H&M için tasarladı.

Moschino’nun Kreatif Direktörü Jeremy Scott, “MOSCHINO [tv] H&M için çok heyecanlıyım. Hayatım boyunca moda sayesinde insanlara ulaştım, bu iş birliğiyle de daha çok takipçime her zamankinden daha fazla ulaşma şansı bulabileceğim” diyor.

 

Önceki ve Sonraki
Haberler