EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

H&M, köpekler için yeni bir koleksiyon çıkardı

Köpekler için birbirinden şirin koleksiyonlar hazırlayan H&M, bunlara bir yenisini ekledi. Koleksiyonda, üzerlerini Mickey Mouse ve Snoopy gibi çizgi film karakterlerinin süslediği triko kazaklar yer alıyor

H&M, köpekler için yeni bir koleksiyon çıkardı

Uzun süredir köpekler için koleksiyonlar hazırlayan H&M, bunlara bir yenisini ekledi. Yeni seride Mickey Mouse ve Snoopy gibi çizgi film karakterlerinin süslediği triko renkli kazaklar yer alıyor.

Gri, krem ​​ve leylak tonlarında üretilen ve şimdilik yurt dışındaki mağazalarda ve web sitelerinde satılan köpek kazaklarının fiyatı 9.99 £ ile 17.99 arasında değişiyor.

Markanın web sitesinde leylak rengi Snoopy’li kazak için ‘Arkada havlu aplikesi olan, yumuşak örgülü bir köpek kazağı. Nervürlü yaka ve ön bacakların çevresi ile arkası ribanalı. Köpek süveterinin polyester içeriği geri dönüştürülmüştür’ bilgisi yer alıyor.

Markanın köpek koleksiyonundaki diğer yeni ürünler arasında kapitone bir ceket, tüylü beyaz bir oyuncak kazak ve bir köpek yatağı da bulunuyor.

H&M, uzun süredir, köpekler için polar astarlı ceketler ve geleneksel Amerikan lise süveterleri üzerine modellenen aplikeli sweatshirtler de dahil olmak üzere çeşitli ürünler satıyor. Marka, ayrıca köpekler için Noel, Noel Baba temalı kazaklar da çıkarıyor, koleksiyonlarında tasmalar, kaseler ve oyuncaklar gibi aksesuarlara da yer veriyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler