MODA - TASARIMCILAR

Gucci ikonik saat ve mücevher koleksiyonları büyülemeye devam ediyor

Kurulduğu 1920'li yılların başından beri eşsiz tasarım yaklaşımı ve yenilikçi modelleri ile özdeşleşen Gucci; İsviçre ve İtalya’da üstün işçilikle üretilen saat ve mücevher koleksiyonları ile büyülemeye devam ediyor

profil
BT Ekip
19.09.2023
 Gucci ikonik saat ve mücevher koleksiyonları büyülemeye devam ediyor

El ustalığı ve büyük bir özenle yaratılmış zamansız ve stil sahibi Gucci Saat ve Mücevher Koleksiyonu, özgün yaşam tarzına vurgu yaparak, yaratıcılığı en güçlü şekilde gözler önüne seriyor.

Klasik stil ile modern estetik anlayışı bir araya getiren G-Timeless Saat Koleksiyonu’nun yeni gözdesi Multibee’ler; çelik kasa ve göz alıcı renklerde arı desenli kadranları, çelik ve deri bilezikleri ile sezonun gözdeleri arasında yer alıyor. Multibee serisi; çarpıcı malakit, lapis, oniks, pembe lake, kaplan gözü taşından arılarla bezeli kadranları, yansıma önleyici safir camı ile dikkat çekiyor. Yeşil malakit kadranı ile kroko kayışlı ya da çelik bileziğe sahip 38 mm çapında otomatik modeli ilgi odağı olmaya devam ediyor. Gucci arısı, yinelenen bir motif ve 70'lerin arşivlerinden bir sembol. Bu seride, kadranda neşeli bir ayrıntı olarak görünen, girift bir biçimde dekore edilmiş 15 arı yer alıyor.

GUCCI 25H'nin modern, ince ve çok hafif silueti, çağdaş mimarinin şık formlarından ilham aldı. Saat; 30, 34, 38 mm altın ya da çelik çok katmanlı kasa ve beş bağlantılı çelik bilezikle sunuluyor. Altın rengi ve çelik kadran, iç içe geçen G motifiyle tamamlanıyor. 25 H farklı renklerde sunulan kadranlarının yanı sıra, bu sezon zevke ve isteğe göre alternatifler sunan renkli deri kayışları ile de dikkat çekiyor.

İtalyan lüksünün sembollerinden biri olan Gucci Mücevher Koleksiyonu, sofistike cazibesi ile büyülüyor. Yıllar süren işçilik ve tasarım evrimi sayesinde House'un 18 karat altın ve 925 ayar gümüş koleksiyonlarındaki her parça, gelenek ve trend belirleyen yaratıcılığın bir birleşimini temsil ediyor.

İtalya'nın kalbinde üretilmiş her parça, Gucci adıyla eşanlamlı olan rafine zarafeti yansıtıyor.

İlk olarak 1953 yılında Aldo Gucci tarafından bir loafer süslemesi olarak tasarlanan ve markanın imza sembolü haline gelen Horsebit, markanın aksesuar ve hazır giyimde kullanılan donanım ve desenlerinde olduğu gibi altın mücevherlerinde de 70 yılı aşkın süredir yorumlanmaya devam ediyor.

Gucci tarihini yansıtan ikonik motiflerle bütünleşerek cilalı gümüşün parlaklığında hayat bulan Gümüş Mücevher Koleksiyonu, Gucci mirasının ve yenilikçi ruhunun bir tezahürü. Yıllar süren işçilik ve tasarım evrimi sayesinde House'un gümüş koleksiyonlarındaki her parça, gelenek ve trend belirleyen yaratıcılığın bir birleşimini temsil ediyor.

Her tasarım, Gucci'nin köklü geçmişine derinden bağlı olsa da aynı zamanda çağdaş ruhla yankı buluyor. Onlar sadece aksesuar değil, zamansız hazineler; stilin, gelişmişliğin ve İtalyan işçiliğinin dayanılmaz çekiciliğinin vücut bulmuş haliler.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog