EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Gucci’den yeni kitap

Ünlü İtalyan couture markası Gucci, “Blind For Love” isimli bir kitap çıkarıyor. İngiliz fotoğrafçı Nick Waplington’ın Londra’da düzenlenen Gucci Cruise 2017 defilesine ait fotoğraflarının yayımlandığı kitapta, defileye ait özel kareler de yer alıyor.

profil
BT Ekip
01.12.2016
Gucci’den yeni kitap

Gucci Cruise 2017 defilesinde kullanılan soundtrack “Scarborough Fair” şarkısının sözleri, kitapta bulunan koleksiyon fotoğraflarının arasında kullanılmış. Koleksiyonun, İngiliz halk kültüründen esinlenerek yaratıldığı ve eski bir İngiliz şarkısı olan soundtrack’in, aynı atmosferi yaratmak için seçildiği belirtiliyor.

Kitabın dış kapağında eski İngiltere kraliçesi 1. Elizabeth’in portresi yer alıyor. Moda, seyahat ve sanat gibi konularda lüks kitap seçkileriyle bilinen Assouline’in ürettiği Blind For Love, bin adetlik sınırlı baskıyla piyasaya sürüldü. 8 Aralık’tan itibaren fotoğrafçı Waplington’ın katılacağı imza günleri Londra ve New York’ta bulunan Assouline mağazalarında düzenlenecek.

1 Aralık tarihinden itibaren satışına başlanan ve fiyatı 95 dolar olarak belirlenen Blind For Love’a, assouline.com sitesinden ulaşabilirsiniz. Kitap aynı zamanda Londra, New York, Paris ve Tokya’da seçkin kitapçılarda müşteriyle buluşacak. 

Önceki ve Sonraki
Haberler