EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Gucci’den köpek ve kedilere özel koleksiyon

Gucci, evcil arkadaşlarımızı da düşündü ve onlar için özel bir koleksiyon hazırladı. Köpek ve kediler için hazırlanan Gucci Pet koleksiyonunda; tasmadan kazağa, mama kabından yatağa kadar pek çok parça bulunuyor

Gucci’den köpek ve kedilere özel koleksiyon

Lüks modaevi Gucci, köpekler ve kediler için geniş bir evcil hayvan aksesuarları koleksiyonu hazırladı. Max Siedentopf tarafından fotoğraflanan koleksiyon, ilk kez Eylül 2021'de piyasaya sürülen Gucci Lifestyle serisinin bir uzantısı olarak karşımıza çıkıyor.

Köpekler ve kediler için hazırlanan koleksiyondaki parçalarda lüks modaevinin logosu yer alıyor. Koleksiyonda düz deriden koşumlar ve yakalar, çeşitli uzunluklarda tasmalar, özelleştirilmiş bir görünüm için karıştırılabilen ve eşleştirilebilen çanta tutucuları ve AirTag kılıfları bulunuyor.

Ev için dekor parçaları olarak hazırlanan, evcil hayvan boyutunda mobilyalar, kanepeler, mama kapları, mama altlıkları ve daha fazlasını içeren stiller ise sipariş üzerine üretiliyor. Koleksiyonda, tüylü arkadaşlarıyla seyahat etmek isteyenler için ise GG logolu taşıyıcılar bulunuyor. Koleksiyondaki AirTag çantası 180 doları, evcil hayvan yatağı ise 7.500 dolar etikete sahip.

Sürdürülebilirlik çabalarını sürdüren Gucci, evcil hayvan koleksiyonunu da geri dönüştürülmüş polyester, geri dönüştürülmüş pamuk ve modaevinin yenilikçi kumaşı olan ve yenilenebilir, biyolojik temelli kaynaklardan elde edilen hayvansız hammaddelerden yapılan Demetra'dan üretti.

Gucci Pet koleksiyonu, çevrimiçi olarak ve Gucci mağazalarında satışa sunuldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler