EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Giambattista Valli x H&M

H&M’in bir sonraki tasarımcı iş birliği, güzellik ve sofistikelikte uzman olan Paris merkezli tasarımcı Giambattista Valli ile olacak. Ünlü isimlerin taşıdığı tasarımlar basının karşısına ilk kez 25 Mayıs'ta Cannes amfAR galasında çıktı.

profil
BT Ekip
24.05.2019
Giambattista Valli x H&M

H&M’in bir sonraki tasarımcı iş birliği, güzellik ve sofistikelikte uzman olan Paris merkezli tasarımcı Giambattista Valli ile olacak. Bu haber, bu gece Cannes’da gerçekleşen amfAR galasında duyuruldu. Giambattista Valli ve H&M Kreatif Danışmanı Ann Sofie Johansson kırmızı halıda Kendall Jenner, Chris Lee (Li Yuchun), Chiara Ferragni, H.E.R., Bianca Brandolini d’Adda ve Ross Lynch ile birlikte yürüdü. Yıldızlar Giambattista Valli x H&M iş birliğinden sınırlı sayıda sunulan ilk parçalar arasından en görkemli elbiselerle yer aldılar. Moda takipçileri 25 Mayıs’ta seçili mağazalarda ve hm.com’da satın alma fırsatı yakalayacak. Giambattista Valli x H&M koleksiyonunun tamamı ise, dünya çapında 7 Kasım 2019’da satışa sunulacak. Sınırlı sayıdaki ilk parçalar Türkiye’de sadece hm.com’da satışa sunuluyor olacak.

“Bu iş birliğinden heyecan duyuyorum: H&M stil vizyonumu ve güzellik algımı daha geniş kitlelere ulaştırmak adına bana bir fırsat veriyor. Amacım güzelliğe olan sevgimi paylaşmak ve herkesin ‘mutlu anlar’ının bir parçası olmak ve tüm dünyada sevgi hikayeleri yaratmak” diyor Giambattista Valli.

“Giambattista Valli x H&M iş birliğinin ilk parçalarından birini, burada amfAR galasında giymekten dolayı çok mutluyum. Bu elbise her şey – muhteşem, romantik ve çok feminen – koleksiyonun devamının nasıl olacağını sabırsızlıkla bekliyorum.” diyor Kendall Jenner.

 

Önceki ve Sonraki
Haberler