EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Fenty x Puma by Rihanna 2017 İlkbahar-Yaz

Rihanna, yeni koleksiyonu ile 18. yüzyılın güzellik anlayışına modern, sportif ve seksi bir yorum getiriyor

Fenty x Puma by Rihanna 2017 İlkbahar-Yaz
Fenty x Puma by Rihanna 2017 İlkbahar-Yaz
Gelecek yılın ilkbahar aylarında satışa çıkacak olan koleksiyon, 18. yüzyıl Fransız modası ve XVI. Louis döneminden esinlenerek bu tarzı sokak modasıyla buluşturuyor.

“Bu koleksiyon için çok heyecanlıyım. Çok eğlenceli ve aydınlık bir çalışma oldu. Koleksiyonu Paris’te tanıtmak mükemmel bir seçimdi, çünkü Fransa, Marie Antoinette ve Versailles Sarayı bana çok büyük ilham kaynağı oldu. Sportif tarzı saray modasıyla birleştirmek çok farklı bir deneyimdi, umarım sonuçları herkes beğenir. Ben de giymek için sabırsızlanıyorum.” diyor kreatif direktör Rihanna.

Paris Moda Haftası’nın ruhuna uygun olarak, bu sezonun Fenty koleksiyonu, Fransız kültürünün romantizmini ve ihtişamını, zarif bir renk paleti, lüks materyaller, ince işleme ve pileler, dikkat çeken papyon ve kravatlarla yeniden yorumluyor. Rihanna, aynı zamanda Puma’nın spor mirasına da sahip çıkarak geleneksel eşofman, boks pelerini, tenis kıyafetleri gibi parçalara yeni bir soluk getiriyor. Koleksiyon, geçen sene olduğu gibi bu sene de, iddialı ve bol kesimli tasarımlarla oynamaya devam ediyor. Kullanılan yumuşak pembe, lavanta ve ten rengi tonları, tasarımlardaki sert, sıra dışı ve sportif duruşu ve kahverengi/zeytin desenleri tamamlıyor ve dengeliyor.

Fenty’nin artık herkes tarafından bilinen marka ve tasarım öğeleri, bu koleksiyonda da göze çarpıyor. Uğurlu 13 rakamından fermuar kopçalarına kadar her detay Rihanna’nın marka vizyonuna sadık kalıyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler