MODA - TASARIMCILAR

FENDI Erkek Sonbahar/Kış 2024-25 koleksiyonu görücüye çıktı

Aksesuar ve Erkek Giyim Sanat Yönetmeni Silvia Venturini Fendi tarafından tasarlanan FENDI Erkek Sonbahar/Kış 2024-25 koleksiyonu, şehrin gösterişli havasıyla modernize edilen, açık havadaki asil arayışları yansıtıyor. Gelenek ve teknolojinin sürekli diyalog halinde olduğu erkeksi gardırop, FENDI atölyelerinden dünyaya uzanan Roma ile ilgili ​​nüanslar içeriyor

profil
BT Ekip
17.01.2024
FENDI Erkek Sonbahar/Kış 2024-25 koleksiyonu görücüye çıktı

İtalyan sanatçı Nico Vascellari tarafından tasarlanan FENDI Erkek Sonbahar/Kış 2024-25 podyum şovu, İtalya'nın Milano kentindeki FENDI genel merkezi boyunca geometrik bir yol oluşturan uzun FF monogramlarından oluşan bir yolda gerçekleşti. Şova, Nico Vascellari ile DJ ve yapımcı Rocco Rampino'nun yeni bir orijinal bestesi eşlik etti

Casentino battaniye yünlerinin yumuşak dokusundan, her türlü hava koşuluna uygun kumaşların mumsu cilasına ve loden'in pürüzsüz dokunuşuna kadar, Europeana'nın çok sayıda incelikli ifadesi FENDI Erkek Sonbahar/Kış 2024-25 koleksiyonunda hayat buluyor. Turba ve granitten oluşan kış uykusu paleti arasında; yanık kereste, kömür ve orman yeşili, parlak peygamber çiçeği ve kot mavisi tonları, kiraz, çimen yeşili, kanarya sarısı ve bulut grisi kontrast veya ton sur ton olarak parlıyor.

Şehirli ve pastoral ikililiğini vurgulayan İskoç eteğinin ruhu, deri Wellington pantolon ve yürüyüş çoraplarıyla giyilen uzun pilili şortlar, önü düz kareli etekler veya her bacakta kontrollü pilili ince ayar yapılmış klasik pantolonlarla koleksiyona aşılanıyor. Reglan omuzlu ve düz deri şerit düğmeli gösterişli dış giyim stilleri, Selleria deri yakalar ve 'kadife' süet kontrast vurgularla süsleniyor. Balıkçı paltoları ve FF kanvastan su geçirmez balmumu ceketler, gösterişli bomber ceketler ve traşlanmış kumaşlarla tasarlanmış tavuskuşu şekilleriyle bütünleşiyor. Renk bloklu trikolar, FENDI’nin üstün terziliğini destekliyor.

Sade bir incelikle Selleria'ya ve deri işçiliğine saygı duruşundan keyif alan FENDI Erkek Sonbahar/Kış 2024-25 aksesuar koleksiyonu, çizgili kapitone veya yünlü bir yastık gibi düzleşen yeni Siesta çantasıyla kıvrımlar ve hatlardan oluşuyor. Melon hobo ve krom FF2 donanımıyla süslenmiş sırt çantası stillerinin katlanabilir modülerliğine dikkat çekiyor. İki renkli ve dokulu deri yıkama torbası görünümlü çantalar günlük hayatın akışına uyum sağlarken; Peekaboo ISeeU Soft'un pürüzsüz, yastıklı formu, dolgulu Baguette Soft Trunk'ın eğimli çizgileriyle birlikte geri dönüyor. Bağcıklı güverte ayakkabıları platform enjeksiyonlu bir taban üzerinde yükseltilirken, damarlı deri Wellington çizmeler ayak bileklerinde yer alan Selleria dikişiyle dikkat çekiyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler