EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Fashion Week Istanbul katılımcı tasarımcıları belli oldu

15-18 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan Fashion Week Istanbul’a katılacak tasarımcılar belli oldu. 18 tasarımcı, moda haftası boyunca Sonbahar-Kış 2022/23 koleksiyonlarını modaseverlerin beğenisine sunacak

Fashion Week Istanbul katılımcı tasarımcıları belli oldu

Fashion Week Istanbul, dijitalle fizikseli bir araya getiren hibrit yapısıyla, mekan sponsoru Soho House Istanbul’da 14 Mart’ta düzenlenecek kick-off partiyle beraber kapılarını açacak olan Fashion Week Istanbul, 15-18 Mart tarihleri arasında birçok ünlü tasarımcıya evsahipliği yapacacak.

Fashion Week Istanbul kapsamında koleksiyonlarını sergileyecek 18 tasarımcı ile 8 New Gen by İMA ve KARMA by İMA genç tasarımcısı bulunuyor. Bashaques, Ceren Ocak, DB Berdan, Dice Kayek, Emre Erdemoğlu, GokhanYavas, Mert Erkan, Murat Aytulum, Nihan Peker, Niyazi Erdoğan, Özlem Erkan, Red Beard by Tanju Babacan, Selen Akyuz, Sezgi Tuzel, Sudietuz, T.A.G.G, Tuğba Atasoy ve Y+ Yakup Bicer; hafta boyunca Sonbahar-Kış 2022/23 koleksiyonlarını sunacak olan marka ve tasarımcılar arasında yer alıyor. New Gen by İMA kapsamında genç tasarımcılar Berfin Özgür, Nazlıcan Türker, Öykü Ece Uza, Selina Alp, Şeyma Hamamcı ve Karma by İMA kapsamında genç tasarımcılar Aycan Hakalmaz, Beyza Eyüboğlu, Ezgi Yıldırım koleksiyonlarını sektörün beğenisine sunacaklar.

Fashion Week Istanbul; yeni hibrit yapısı sayesinde moda filmleri gösterimleri, defile ve koleksiyon sunumları gibi çeşitli etkinliklerle hem Türkiye’den, hem de yurt dışından sektörün önemli oyuncularını bir araya getirecek. Aynı zamanda dijital platformlardan ve Fashion Week Istanbul resmi adresi fashionweek.istanbul adresinden, resmi Instagram hesabı @fwistanbul’dan ve #fwistanbul hashtag’i üzerinden takip edilebilecek.

Önceki ve Sonraki
Haberler