EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Erdem 2016-17 Sonbahar-Kış

Londra Moda Haftası kapsamında gerçekleşen defilelerden biri olan Erdem bizi bu sezon 1930-40’ların korku, görkem ve sürrealizmin etkisi altına sürüklüyor.

Erdem 2016-17 Sonbahar-Kış
Erdem 2016-17 Sonbahar-Kış
Bu sezon Erdem kadınları daha güçlü, daha emin adımlarla yürüyor, yıldızları ve ışıkları peşlerinden sürüklüyor. Podyum arkasındaki sözleri böyle Erdem Moralıoğlu’nun…

Yalnızca koleksiyonla değil seçilen defile müziği ile de etki arttırılmış… ‘All About Eve’ eşliğinde mankenlerin adımlarının havada yankılanması duyuluyor. Bu da ürpertici ve gizemli tasarımlarla oldukça uyum sağlıyor.

 Moralıoğlu yaşadığı atmosferi ve onun karakteristiğini işin içine katmadan tasarım yapamayan bir tasarımcı. Onun tasarımlarına baktığınız zaman görmeniz gereken şey her şeyin botlarla ve düz tabanlarla giyilebileceği ve rahatlıkla yürünebileceği gerçeği…

“Bu sezon Erdem’de 20’lerin el emeği, 30’ların balo elbiseleri, 40’ların dikimleri ve kalıpları var” diyor Erdem Moralıoğlu. Her ne kadar geçmişin esintileri olsa da koleksiyonun tamamında her bir parçayı botlarınızla bile sokaklarda giymek isteyeceksiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler