EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Diane von Furstenberg x H&M Home

H&M HOME, global moda tasarımcısı Diane von Furstenberg ile heyecan verici bir iş birliğine imza atıyor. Diane von Furstenberg’in ikonik moda baskıları ve renk oyunları H&M HOME iç mekanlarıyla birleşiyor. Seneye lanse edilecek olan iç mekan koleksiyonu, kişisel tarzın eve yansımasını amaçlıyor.

profil
BT Ekip
11.11.2020
Diane von Furstenberg x H&M Home

Diane von Furstenberg’in ikonik moda baskıları ve renk oyunları H&M HOME iç mekanlarıyla birleşecek. Koleksiyonda hayvan baskıları, dudak desenleri ve soyut "Diane" baskıları çarpıcı bir şekilde öne çıkıyor. Güçlü görsellerle kişisel ifadeyi kucaklayan koleksiyonda vazolar, yastık kılıfları, battaniyeler, mumlar ve daha fazlası olacak.


H&M HOME, Diane von Furstenberg’in baskı arşivini ve başarılı ve yaratıcı bir kadın olarak sürdürdüğü yaşam deneyimini, dünyanın bir yanındaki müşterilerinin iç dekorasyon dünyasına getirmenin büyük bir zevk olduğunu belirtti. 

Diane von Furstenberg ise “iç dekorasyon tutkumdan dolayı H&M HOME ile iş birliği yapmaktan büyük heyecan duyuyorum. Ev, bir görünüm veya hisse gerçekten "sahip olabileceğiniz" hem rahatlatıcı hem de güçlendirici bir alan. Bu iş birliğiyle, insanların ev dekorasyonlarının sorumluluğunu üstlenmelerini istiyorum. Benim bir tek kuralım var; evinizin kim olduğunuzu yansıtması gerek. Önemli nokta, hem çok rahat olduğunuz hem de kişiliğinizi yansıttığınız bir mekan yaratmak” diyor.

Bonus: Dior B27 Sneakers ile tanışın


Önceki ve Sonraki
Haberler