EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

DB BERDAN'IN 'bebekleri'

DB BERDAN, bu kez “DB BERDAN BABES” adı altında bir proje başlatıyor. İlk konuğu ise Derya Şensoy...

DB BERDAN'IN 'bebekleri'
DB BERDAN'IN 'bebekleri'
DB BERDAN koleksiyonunun favori parçaları içinde sevilen isimlerin gerçeküstü fotoğraf ve video çekimlerinden oluşacak proje dizisinin ilki; yetenekli ve güzel oyuncu Derya Şensoy ile gerçekleşti.

“Projeyi oluştururken aklımızda her sezon çıkardığımız koleksiyon temamızın ruhunu farklı modlarda çekmek vardı. Bir elbisenin ya da koleksiyonun birçok farklı şekilde giyilme, stilize edilme şekli var ve biz aslında bunu göstermek için yola çıktık.” diyen Deniz-Begüm Berdan, halihazırda Gizia Gate’te ve Londra’da satışta olan DB BERDAN İlkbahar-Yaz 2016 koleksiyonundan Derya Şensoy’a uygun parçalar seçtiler ve gerçeküstü fotoğraf ve video çekimiyle bu işbirliğini ölümsüzleştirdiler.

DB BERDAN Babes çekimlerini her sezon başka bir "babes"'le çekmeyi hedefleyen ikili, her seferinde başka bir konsept, başka bir karakter ve başka bir hikaye ile çekimi yapıyor olacaklarını belirterek, “Gerçek üstü yaklaşımımızı eğlenceyle birleştirerek işin ticari tarafını düşünmeden kendimiz için keyifle gerçekleştirebileceğimiz bir proje ortaya koyduk ve bu seri şüphesiz bizim rahatlama alanımız olacak.” diyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler