EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Christian Louboutin Nude 2020 koleksiyonu tüm ten renklerini selamlıyor

Moda dünyasında öncü bir eylem olarak kabul edilen Nude Koleksiyonu, Christian Louboutin tasarımlarında her zaman var olan çok seslilik olgusunun somutlaşmış bir hali... Tasarımcı için nude sadece bir renk değil, bir konsept. İlk olarak 2013 yılında beş renk ile piyasaya sürülen koleksiyon istikrarlı bir şekilde gelişerek cinsiyet gözetmeksizin Christian Louboutin’in değerlerinin temel bir parçası olan kapsayıcılığa övgü yapıyor.

profil
BT Ekip
15.06.2020
Christian Louboutin Nude 2020 koleksiyonu tüm ten renklerini selamlıyor

“Nude bir ayakkabı bacağı giydirmez, tenin çıplaklığını devam ettirir. Adeta bir illüzyon gibi ayakkabı bacağın silueti ile bütünleşerek yok olur. Artık ayakkabı giyilmiyor, tüm bacak ayakkabıya dönüşüyordur. İşte ışıltı da tam bu noktada başlar. '' Christian Louboutin

Beş renkten sekize, Nude ailesi artık daha da geniş! İlkbahar-Yaz 2020 sezonunda kadınlar için yeni stillerin yanı sıra iki unisex modelin de dahil olduğu erkek koleksiyonuna ait parçalar da ilk defa sunuluyor. Bu yılın yaz maceralarına eşlik etmesi için tasarlanan Pool Stud; kalın kauçuk taban ve imza niteliğindeki zımbalar ile havuz kenarı keyfiniz için ideal. Şehre geri dönüşte ise alçak bilekli spor ayakkabı Louis Jr, arka çizgileri ve gösterişli kenarları ile her görünümü şıklaştırmaya devam ediyor. Kadınsı çekiciliğin Nude temasına şık bir dönüşümü olarak, Cheeky Point botlar fileli transparan görünümü, rugan ayak ucu kaplaması ve zarif fiyongu ile kalpleri kazanmaya geliyor.


Yanınızdan ayırmak istemediğiniz tüm değerli eşyalarınızı taşımanızı sağlayacak çantaların olmadığı bir koleksiyon tamamlanmış sayılmaz ve bu yıl çanta koleksiyonunda her zevke hitap eden tasarımlar var. Hem maskülen hem de feminen gardıroplar için tasarlanan imza niteliğindeki zımbalarıyla zıtlık yaratan Louboutin kırmızısı vücut askısı ile Nude LouıbiLab hareket halindeyken bile stilinizden ödün vermemenizi sağlıyor. Koleksiyonu daha da ileriye taşıyarak ve genişleterek, Christian Louboutin’in en ikonik kadın çanta modellerinden Elisa da dahil üç tasarıma Nude teması taşınıyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler