EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Caroline de Maigret ve Chanel'den yeni platform

Chanel’in tanıdık yüzlerinden, markanın eski elçisi Caroline de Maigret, yeni bir platformda moda kariyerini sürdürmeye karar verdi. CdM Diary by Caroline de Maigret sitesi, Fransız moda ikonu Maigret’in kişisel tarzından ünlü gardıroplarına, stil tavsiyelerinden defile kulislerine birçok konuda moda okurlarıyla buluşacak.

profil
BT Ekip
24.11.2016
Caroline de Maigret ve Chanel'den yeni platform

Moda dünyasının öncü markalarından Chanel’in moda elçisi Caroline de Maigret moda, kültür-sanat, backstage ve stil tavsiyeleri konusunda tecrübelerini okurlarıyla buluşturma kararı aldı. 1998’de ilk kez Chanel defilesine çıkan Maigret’in kreatif direktör Karl Lagerfeld’in desteğini kazanmasıyla gelişen kariyeri CdM Diary adını verdiği sitesinde devam ediyor. Daha önce modellik, fotoğrafçılık, yazarlık ve yapımcılık yapan ve bir moda ikonu olarak görünen Maigret, Chanel partnerliğinde kurduğu ve 22 Kasım’dan itibaren yayına giren sitesinde 6 farklı başlıkta haber yayınlayacak.

Sitenin yayına girmesi, Chanel tarafından Paris, Avenue Montaigne'de bulunan Chanel butiğinde organize edilecek lansman partisiyle kutlanacak. Sonrasında dünyanın farklı şehirlerinde devam edecek lansmanlarda Maigret’in “olmazsa olmazım” dediği parçalar davetlilere tanıtılacak. Maigret, sonrasında kişisel tarzı ve styling gibi konularda atölye çalışmaları düzenleyecek.

Caroline de Maigret ve Chanel iş birliğini yeni platformunda takip etmek için cdmdiary.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki
Haberler