MODA - TASARIMCILAR

Calzedomania ilk kez Milano’da

2022 yılında gerçekleşen Paris’teki ilk organizasyonun başarısının ardından, Calzedomania şovu bu kez Milano Moda Haftası kapsamında Milano'da gerçekleşecek ve sezonun en havalı haftasında şehri fethedecek

Calzedomania ilk kez Milano’da

Yıllar geçiyor, stiller değişiyor ama külotlu çoraplar her zaman tüm kadınların sadık yoldaşı olmaya devam ediyor. Calzedonia, 19 Eylül'de Milano'da gerçekleşecek olan Calzedomania şovuyla, her tür görünüm için vazgeçilmez stilleri ilk kez Milano’da sunacak. 2022 yılında gerçekleşen Paris’teki ilk organizasyonun başarısının ardından, Calzedomania şovu bu kez Milano Moda Haftası kapsamında Milano'da gerçekleşecek ve sezonun en havalı haftasında şehri fethedecek.

Calzedonia, Milano Moda Haftası’nın açılışı niteliğinde olan 19 Eylül’de Mico’da düzenlenecek Calzedomania etkinliğinde, markanın dünyasını yansıtan kadınsılık ve benzersizliği adeta zamanda yolculuğa çıkaracak sınırsız bir deneyim ile kutlayacak. Davetlilerin arasında dünyaca ünlü isimlerin yer aldığı Calzedomania daveti ile Calzedonia; hem kırmızı halı, hem de canlı şovları ile görsel bir  şölene imza atmaya hazırlanıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog