EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Bulgari, Çin Yeni Yılı’nı marka elçileri ile kutluyor

Çin Yeni Yılı için özel bir koleksiyon hazırlayan Bulgari, tasarımları marka elçileri Shu Qi, Tong Liya, Yang Yang ve Vicky Chen ile tanıtıyor. Marka elçilerinin dileklerinden yola çıkılarak oluşturulan koleksiyonun amacı ise etrafa mutluluk ve neşe saçmak

Bulgari, Çin Yeni Yılı’nı marka elçileri ile kutluyor

Muhteşem havai fişekler gecenin ışığında parlıyor, kırmızı fenerler Çin Yeni Yılı’nın şenlikli atmosferini aydınlatıyor ve iyi şans anlamına gelen Çinli karakter Fu; şans ve bereket getirmek için evlerin kapılarına ve pencerelerine yapıştırılıyor. Bulgari 2022 Çin Yeni Yılı’nda mutluluk ve neşe yaymak için marka elçileri Shu Qi, Tong Liya, Yang Yang ve Vicky Chen’in coşkulu dileklerini bir kez daha muhteşem kreasyonlara dönüştürdü.

Yeni yıl için beklentiler ve tutkuyla dolu olan Bulgari marka elçisi Shu Qi; Çin Karakteri Fu’yu temsil ediyor.  Çin Yeni Yılı’na özel yeni Serpenti Viper Kolyesi, güçlü yılan motifiyle iyi şans ve ışıltılı bir dokunuş getirirken, yeni Serpenti Mücevher Kutusu Çantası ve Serpenti Seduttori Saati, şenlikli kırmızı ışıklarla yeni maceralar yaşatmaya davet ediyor.

Bulgari marka elçisi Yang Yang, mükemmel bir şekilde bir araya gelen büyüleyici renklerin ikonik tasarımıyla oluşan, pembe altın renk ve yakut taşlarıyla süslenmiş Serpenti Viper özel tasarım kolyesiyle ve ultra çekici Octo Finissimo otomatik saatiyle öne çıkıyor.

Aile ve arkadaşlara kırmızı zarf hediye etme geleneğine sahip çıkarak (Çincede hongbao olarak bilinir), önümüzdeki yeni yıl için iyi dilekler dileyen Bulgari marka elçisi Tong Liya; büyüleyici ve zarafet yayan yeni Lvcea saatiyle birlikte sembolik Serpenti Viper mücevherleriyle stilini tamamlıyor.

Bulgari marka elçisi Vicky Chen, özel tasarım ve yeni Serpenti mücevher kutusunun üstünde bulunan altın kaplan motifle Çin Yeni Yılı’na eğlenceli bir şekilde yaklaşmayı hatırlatarak 2022 Kaplan Yılı’nı onurlandırıyor.

Bulgari’nin Çin Yeni Yılı Özel tasarım koleksiyonu kutlamalara fazladan bir neşe katmak ve her dileği gerçekleştirmek için Bulgari’nin en sembolik koleksiyonlarından Serpenti Viper, Divas’ Dream, BVLGARI BVLGARI, Octo ve Serpenti Forever gibi ikonik çanta tasarımlarıyla aynı anda sunuluyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler