EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Bulgari 2021 yeni yıl koleksiyonu ışıldıyor

Bulgari’nin 2021 Yeni Yıl Sezonu'nu keşfetmeye hazır mısınız? Ünlü mücevher markası yeni yılda herkesi yıldızlara bakmaya ve gelecek muhteşem anlara hayat vermeye davet ediyor.

profil
BT Ekip
11.11.2021
Bulgari 2021 yeni yıl koleksiyonu ışıldıyor

Yeni bir başlangıcı temsil eden Bulgari’nin 2021 Yeni Yıl Sezonu, çevremizdeki her şeyin ardındaki ihtişamı “çözmek” için tekrar büyülenme ve hayret etme şansı yaratıyor: Festival ışıkları ve neşeli gülümsemelerle parlak bir şekilde aydınlatılan sokaklar... Işıltılı yıldızlar ve havai fişeklerle parıldayan büyülü gökyüzü... Çarpıcı Bulgari koleksiyonları, hiçbir dileğin çok büyük olmadığı ve merakın hiç bitmediği butikleri süslemeyi bir an olsun bırakmıyor. Paylaşılan her Bulgari hediyesinin arkasında #MORETHANAWISH fikrinin olduğunu hatırlama zamanı. Burada sonsuz bir ilham, İtalyan yaşam sevinci ve nihai ihtişam için amansız bir arayış hikayesi var.


Bulgari 2021 Yeni Yıl Sezonu Kampanyası gökyüzüne bakmak için ilham veriyor. Gerçeküstü bir manzarada, Maison'un daimi yaratıcı ufuklara olan eğilimini temsil eden sonsuz Bulgari logosu deseni, gökyüzünün çağrıştırıcı gücüyle kucaklanan ilham verici Condotti sekiz köşeli yıldız ve kayan yıldızlar, hayatı muhteşem kılan küçük ve büyük harikaları, bir vizyonun gerçeğe dönüşebileceği büyüleyici yolları temsil ediyor.  Burada Bulgari'nin çarpıcı ilham perileri olan Vittoria Ceretti ve Blesnya Minher, sizi İtalyan kutlamalarının çarpıcı, coşkulu ve sınırsız göz alıcı ruhunu temsil eden festival atmosferinde kendinizi şımartmaya davet ediyor.

Roma'dan Şangay'a New York üzerinden herkesi aynı gökyüzünün altında toplayan Bulgari, büyüleyici bir Meraviglia animasyonu ile dünya çapında yaklaşık 1000 mağaza vitrinini süslüyor. Bulgari'nin ışıltılı, göz kamaştırıcı mücevher koleksiyonlarının yanında doğanın en değerli mücevherleri tarafından kapsüllenmiş, parıldayan yıldızlarla dolu büyülü gökyüzü, aynı hayreti ve merakı uyandırıyor. Görsel bir şölen olan havai fişekler pencereleri heyecanla dolduruyor ve şanslı zarlar tüm ortama eğlenceli bir dokunuş katıyor. Şimdi kapıların açıldığı; Bulgari'nin butiklerine girme ve dileklerin gerçekleşebileceği saltanat karşısında hayrete düşme zamanı.

Önceki ve Sonraki
Haberler