EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Brian Atwood, Z kuşağı için yeni bir marka kuruyor

Tasarladığı topuklu ayakkabılarla kadınların kalbini çalan Brian Atwood, kardeşi Zak Rodriguez ile birlikte Z kuşağını hedefleyen bir ayakkabı markası kuruyor. Markanın gençlere ‘rahat’ ayakkabılar sunması bekleniyor

Brian Atwood, Z kuşağı için yeni bir marka kuruyor

Ünlü ayakkabı tasarımcısı Brian Atwood, erkek kardeşi Zak Rodriguez ile yeni bir ayakkabı markası kuruyor. Yeni markanın hedef kitlesinin ise Z kuşağı olacağı açıklandı. Yeni markanın adı ise, İtalyanca’da ‘küçük kardeş’ anlamına gelen Il Fratellino olacak. Atwood, 2022 baharında ilk koleksiyonu piyasaya çıkacak olan markanın yaratıcı danışmanı olacak.

Yeni markanın misyonu ise uygun fiyatlı lüks ve sürdürülebilirlik olarak açıklandı. Farklı kuşaklardan olan Atwood ve kardeşi, markanın birbirinden çok farklı olan estetik duyarlılıklarını birleştireceğini söyledi.

Brian Atwood yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Brian Atwood markası doğduktan sonra dünyada çok şey değişti ve bence modayla bu modayı üretme şeklimizin bunu yansıtması gerekiyor. Yenilikçi bir marka için mükemmel bir zaman gibi görünüyor ve bu yeni projeyi küçük kardeşimle birlikte başlatmaktan çok mutluyum."

Atwood topuklu ayakkabılarıyla tanınırken, özellikle spor ayakkabı pazarının büyümesi ve topuklu ayakkabı giyen kadınların sayısındaki düşüş göz önüne alındığında, yeni markanın daha rahat ürünler sunacağı tahmin ediliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler