EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Barbour’dan çağdaş ve minimalist koleksiyon

Dış giyim ürünleriyle ünlü olan Barbour, Ally Capellino ile iş birliğinden doğan koleksiyonu tanıttı. Barbour x Ally Capellino koleksiyonu; hem kadınlar, hem erkekler için çağdaş ve minimalist parçalardan oluşuyor.

Barbour’dan çağdaş ve minimalist koleksiyon

İngiliz markası Barbour, İngiliz unisex çanta ve aksesuar markası Ally Capellino ile iş birliklerinden doğan, hem erkekler, hem de kadınlar için tasarlanan koleksiyonu tanıttı.

Barbour x Ally Capellino koleksiyonu; zamansız ve giymesi kolay, androjen ve pratik bir görünüm sunmak için tasarland. Anahtar öğeler arasında imzalı cep kapakları, soyulmuş astarlar ve klasik deri toka ile kayış detayı yer alıyor. Koleksiyonda üç adet erkek ve üç adet kadın olmak üzere altı ceket, üç unisex çanta, bir çapraz ve iki sırt çantası ile klasik bir kova şapka bulunuyor.

Barbour erkek giyim, ayakkabı ve aksesuar direktörü Ian Bergin, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bu heyecan verici yeni iş birliğinde Ally Capellino ile birlikte çalışmak bir zevkti. Bu seri, Ally Capellino’nun çalışmalarıyla, klasik dış giyim alanındaki uzmanlığımızı çağdaş ve minimalist tasarımlarla bir araya getiriyor. Müşterilerimizin bu modern gardırop klasiklerini giymekten keyif almasını umuyoruz.”

İş birliği hakkında yorum yapan Ally Capellino’nun yaratıcı direktörü ve kurucusu Alison Lloyd ise şunları ekledi: “Bu projede İngiliz markası Barbour ile çalışmaktan gerçekten keyif aldık. Aramızda iyi bir sinerji doğdu. Barbour; karakter ve özgünlükle dolu.”

Barbour x Ally Capellino iş birliğinden doğan koleksiyon, 8 Mart’tan itibaren barbour.com ve allycapellino.com’dan satın alınabilecek.

Önceki ve Sonraki
Haberler