EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Balmain Büyüsü H&M'de

Balmain’in gösterişli, ihtişamlı ve hatta bazılarına göre abartılı tarzı bu kez de H&M’le girdiği işbirliği kampanyası ile herkesi büyüsü altına alıyor.

Balmain Büyüsü H&M'de
Balmain Büyüsü H&M'de
Uzun zamandır moda dünyası büyük bir iş birliğinin haberleri, görselleri, parçaları ve kutlamaları ile çalkalanıyor. Duymayan kaldı mı ki Balmain x H&M koleksiyonunu? Yıllardır her sezona büyük isimlerle çıkardığı kapsül koleksiyonlar ve o koleksiyonların duyuru süreçlerinde yaptığı işleri ile büyük bir kitleye ulaşan H&M belki de Balmain ile doruk noktasını yaşıyor.

H&M, Balmain x H&M koleksiyonunun basılı kampanyasının yıldızları da yine gündemin en popüler isimlerinde seçildi: Kendall Jenner, Gigi Hadid ve Jourdan Dunn. Top modelleri fotoğraflayan isim ise dünyaca ünlü fotoğrafçı Mario Sorrenti oldu kampanya görselleri kapsamında. Üç süper modele kampanyada erkek modeller Hao Yun Xiand ve  Dudley O’Shaughnessy eşlik etti. Kampanya fotoğrafları tüm dünyada bilboardlarda ve basılı reklamlarda kullanılıyor şu anda ve kampanya kadar reklam çalışmaları da büyük ses getirerek herkesin heyecanını katladı!  “Balmain dünyasını sevdiğiniz zaman onun bir parçası olan modelleri de seviyorsunuz. Kendall, Gigi ve Jourdan benim çok iyi arkadaşlarım ve Balmain x H&M kampanyasının yıldızları olmak için mükemmel birer seçimler.’’ diyor Balmain kreatif Direktörü Olivier Rousteing. New York’ta gerçekleşen defilede büyük bir şovdu ve aslında koleksiyonun ne kadar da Haute Couture’e yakın bir işçiliğin ve emeğin ürünü olduğunu kanıtlar nitelikteydi. Geçtiğimiz günlerde BT Ekip olarak lansmanda ürünleri detaylı inceleme fırsatı bulduk. İşlemeli elbiseler, inci ve taş detaylı kadife ceket, kruvaze blazer ceket; erkekler için ise omuz detaylı militar armalı kazaklar, kırmızı deri ceket ve yeşil ceket favorilerden. Ve beklenen an neredeyse geldi. Geri sayıma başlıyoruz! 5 Kasım’da koleksiyon Zorlu Center, İstinye Park, Bağdat Caddesi mağazalarında satışa sunulacak. 


Önceki ve Sonraki
Haberler