MODA - TASARIMCILAR

Anine Bing ve Reebok, Prenses Diana'dan ilham alan bir koleksiyon hazırladı

Los Angeles merkezli Danimarkalı moda tasarımcısı Anine Bing, spor giyim markası Reebok ile iş birliği yaparak özel bir kapsül koleksiyon hazırladı. Koleksiyon, 90'lı yılların başındaki vintage tarzından ve Prenses Diana'nın ikonik görünümlerinden ilham alıyor

profil
BT Ekip
29.03.2024
Anine Bing ve Reebok, Prenses Diana'dan ilham alan bir koleksiyon hazırladı

Sessiz lüksün başarılı temsilcilerinden ünlü modacı Anine Bing ile Reebok’ın birlikte hazırladığı kapsül koleksiyon görücüye çıktı. Bing’in Prenses Diana’dan ilham alarak hazırladığı koleksiyon, 90’lı yılların başındaki vintage tarzından esintiler taşıyor. Bing,  WWD'ye yaptığı açıklamada, Reebok'un uzun zamandır hayranı olduğunu ve birlikte hazırladıkları kapsül koleksiyonun amacının, rahatlık ile modern tarzı birleştirmek olduğunu söyledi.

Koleksiyonu hazırlamadan önce Reebok’un genel merkezini ziyaret ettiğini belirten Anine Bing, sözlerine şöyle devam etti: "Ekibimle birlikte, Reebok’ın kapsamlı arşivini görmek için Boston'a gittik, çünkü markanın 80'li ve 90'lı yıllardaki bazı vintage ve ikonik tarzlarını yeniden hayal etmek ve bu parçaları günümüzün modern kadını için yeniden yaratmak istedim. Prenses Diana ise uzun zamandır ilham kaynağım ve koleksiyon onun rahatlığını ve zamansız stil yaklaşımını temsil ediyor."

Kapsül koleksiyonda, Reebok'un klasik ayakkabı modelleri olan Freestyle Hi, Klasik Naylon ve Classic Slides'ın yeniden yorumlanmış versiyonları bulunuyor. Ayrıca siyah, beyaz, mavi, gri ve krem ​​renk paletinden oluşan koleksiyonda sweatshirtler, braletler, bisiklet şortları, bodyler ve jogger'lar gibi çeşitli giyim parçaları da yer alıyor.

Reebok x Anine Bing kapsül koleksiyonu, 9 Nisan'da dünya çapında satışa sunulacak.

Prenses Diana'nın stiline özel bir saygı duruşu sunan koleksiyon, spor giyim ve moda tutkunları için heyecan verici bir seçenek olarak ön plana çıkıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler