EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

3 milyon dolarlık sütyen

Yeni yıl şovu için geri sayım başlatan Victoria’s Secret, şovun en önemli parçalarından değerli taşlarla süslenen 3 milyon dolar değerindeki sütyeni de tanıttı.

profil
BT Ekip
27.10.2016
3 milyon dolarlık sütyen

Her sene Victoria’s Secret meleklerinden birinin giyme şansını yakaladığı mücevherlerle süslü Fantasy Bra'yı bu sene podyumda Jasmine Tookes taşıyacak.

3 milyon dolar değerindeki 2016 Bright Night Fantasy Bra, Eddie Bargo tarafından AW Mauzannar mücevherleriyle sadece Victoria’s Secret’a özel el işçiliğiyle tasarlandı. Victoria’s Secret meleği Jasmine Tookes defilenin ‘’Bright Night Angel’’ bölümünde bu sütyeni taşıyan model olacak.

Bright Night Fantasy Bra yaklaşık 700 saatlik bir ekip çalışması ve toplamda 9 bin adet değerli taşın bir araya gelmesiyle oluşturuldu. 18 ayar altın yatağında pırlanta ve zümrütlerle bezeli bu özel sütyen 450 karat ağırlığında.

Önceki şovlarda özel tasarım Fantasy Bra’yı Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Candice Swanepoel, Lily Aldridge, Miranda Kerr, Gisele Bundchen, Heidi Klum, Tyra Banks ve daha bir çok melek giydi.

Merakla beklenen Victoria's Secret defilesi 5 Aralık'ta Paris'te gerçekleşecek

Önceki ve Sonraki
Haberler