EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

29. Oriental Fashion Show

29. kez düzenlenen Oriental Fashion Show, Paris Haute Couture Haftası kapsamında Peninsula Otel’de gerçekleşti.

Oriental Fashion Show; Londra, Doha, Kuveyt, Bakü, Almati, Semerkant, Moskova, Marakes ve Istanbul’un ardindan merkezine geri döndü ve yeni yili 22-23 Ocak’ta Paris’teki Peninsula Oteli’nde düzenlenen defileyle açti.

Görkemli tasarimi ile dikkat çeken dogu esintili Peninsula Otel’de, on iki tasarimci Ilkbahar/Yaz 2019 koleksiyonlarini sundu. Oriental Fashion Show’un en yeni edisyonu, türlerin ve kimliklerin füzyonuna övgü niteliginde… Kültürleri bir araya getiren bu önemli etkinlik, dogu ile batinin bilgi birikimini moda ile bulusturan mükemmel bir ortak yasami öne çikarmayi amaçliyor. Oriental Fashion Show, sinirlari asan moda sevgisini kutlayarak kültürel çesitliligi her zamankinden daha güçlü bir sesle savunuyor.

Podyuma çikan  lüks ve ihtisam timsali koleksiyonlar, Misir, Lübnan, Filistin, Fas, Cezayir, Libya, Tunus, Gürcistan, Pakistan, Rusya’dan modacilarin ve Türkiye’den bir mücevher tasarimcisinin kreasyonlari ile bu mesakkatli çalismalari gerçeklestiren zanaatkarlarin emegini mükemmel bir sekilde gözler önüne serdi.

 

 

 

Önceki ve Sonraki
Haberler