EN ÇOK
OKUNAN
MODA - STİL ÖNERİLERİ

Zamansız 5 gözlük

Yaz kış hiç fark etmeden hepimiz stillerimizi güneş gözlükleriyle tamamlıyoruz. Her sene değişen gözlük tasarımları yeni çıkan modellerle her daim güncel ve günlük stillerin olmazsa olmaz bir parçası.

profil
BT Ekip
24.08.2015
Zamansız 5 gözlük
Gözlükler en önemli aksesuarlar. Doğru bir tercih yaptıysanız tüm tarzınızı, mimiğinizi, duruşunuzu bambaşka bir hale getiriyor güneş gözlükleri. Bazıları da özellikle zamansız parçalar sınıfına girmiş durumda çoktan.

Bu model en çok konuşulan ve kullanılan gözlükler arasında zirveyi oynayanlardan. Çerçeve tipi ve renk seçenekleri ile ikon haline geldi. Takmayan ünlü kalmadı. Gümüş modeli en favori olan ancak aynalı So Real’ın başka renk seçenekleri de mevcut.

Zamansız 5 gözlük

Bu yazın bir diğer favori modeli ise Rayban’ın yuvarlak çerçeveli modeli. Siyah cam altın çerçeveli olanı en çok tercih edilen ancak marka daha sonra renkli aynalı modelleri ile de tarz sahibi moda severleri kalbinden vurdu.

Rayban demişken ikonik modellerinden Wayfarer’ı  da listeye koymadan olmazdı. Özellikle siyah renk olan modeli sanırım cool görünmek isteyenlerin hala bir numaralı seçeneği.

Zamansız 5 gözlük
Zamansız 5 gözlük
Zamansız 5 gözlük

Gözlükleriyle olay olan Miu Miu’nun alt tarafı kesik şekildeki bu modeli de ünlülerin vazgeçilmezlerinden. Beyaz renkli olanı sıra dışı bir stile sahip olanlar için çok doğru bir tercih olacaktır.

Zamansız 5 gözlük
Zamansız 5 gözlük

Rayban’ın pilot/damla modeli gözlüğü yılların eskitemediği güneş gözlüklerinden. Güneş gözlüğünde öncü olan marka tasarladığı her model ile sezona damgasını vuruyor zaten. Damla model ise en eski ve hala trend modeli.

Zamansız 5 gözlük
Zamansız 5 gözlük

Son olarak listede Prada’nın kedi gözü modeli yerini alıyor. Wayfarer gibi tamamen siyah olan modeli gerçekten çok cool ve gizemli duruyor. Çok daha seksi ve suratınızı daha ince ve kemikli gösteriyor. 

Zamansız 5 gözlük
Önceki ve Sonraki
Haberler