EN ÇOK
OKUNAN
MODA - STİL ÖNERİLERİ

Kışın en trend aksesuarı

Kış aylarında aksesuar kullanmak stilinizi oluştururken başvurmanız gereken kilit noktaların başında gelir. Bugünkü stil önerimiz ise kış ayları için birebir yapay kürk atkılar.

profil
BT Ekip
10.01.2016
Kışın en trend aksesuarı
Moda severler tarafından artık şapkalar, bereler, fularlar, atkılar, eldivenler yalnızca ısınmak ve korunmak için değil stilini tamamlayan şık parçalar olarak da kullanılıyor.

Kış aylarında aksesuar kullanmak stilinizi oluştururken başvurmanız gereken kilit noktaların başında gelir. Moda severler tarafından artık şapkalar, bereler, fularlar, atkılar, eldivenler yalnızca ısınmak ve korunmak için değil stilini tamamlayan şık parçalar olarak da kullanılıyor.

Her sezon farklı kış aksesuarlarının yükselişini ya da değişimini görüyoruz ve 2016 kışının en öne çıkan aksesuarı ise kürk atkılar. Tabii yapay olduğu sürece… Farklı kalınlıklarda ve boylarda olan ve parça kürk şeklinde görünen bu aksesuarlar sokak stilinde hem frapan hem de günlük stillere uyarlandı.

Kürk atkıların kullanım şekilleri oldukça çeşitli. Örneğin kürk atkınızı boynunuzun iki yanından sarkıtabilirsiniz ya da ceket yakası şeklinde önünüzde çapraz birleştirebilirsiniz. En yaygın kullanım biçimi omzunuzun üzerinden sarkıtmak; bu şekilde daha gelişi güzel bir kullanım ile kürkün frapan havasını biraz dağıtabilirsiniz.

Yalnızca paltolarınızın üstünde değil bomber tipi ceketlerin üstünde bile kullanarak farklılık yaratabilirsiniz. Canlı renkler olduğu gibi genellikle tercih edilenler gri, beyaz, kırık beyaz, antrasit, taba tonlarında olanlar. Eğer kürk parçalara karşı bir önyargınız var ve fazla dişi buluyorsanız belki önyargınızı kırmak için küçük parça bir atkı size yardımcı olabilir

Önceki ve Sonraki
Haberler