EN ÇOK
OKUNAN
MODA - STİL ÖNERİLERİ

Hırka ile 4 hafta sonu kombini

Soğuk havaların vazgeçilmezi hırka modellerini radarımıza aldık. Sezonun en trend seçenekleri ile stil önerileri yazımızda…

profil
BT Ekip
30.11.2018
Hırka ile 4 hafta sonu kombini

Soğuk havalarda en çok tercih edilen parçalardan biri olan hırkalarda bu sezon 90'lı yılların esintisini göreceksiniz. Rengarenk trikolar bu sezon da yine favoriler arasında. Bu renkli hırkaları jeanlerle kombinleyin.

Pantolon: Zara  Hırka: Twist Ayakkabı: Mudo Tişört: Zara

 

Hırka ile 4 hafta sonu kombini

Önceki sezon olduğu gibi bu sezon da oversize kesimler öne çıkıyor. Büyük ve uzun görünen bu hırkalar özellikle mini eteklerin vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkıyor. Bir diğer detay da oversize hırkaların bele oturan ve kemerli hırka şeklinde de etekler ile birlikte kombinlenebilmesi…

Etek: Pull and Bear  Tişört: Koton Hırka : (Beymen) Iro  Bot : Chloe

Hırka ile 4 hafta sonu kombini

Hırkalarda en sık karşımıza çıkan kırmızı, siyah ve beyazın çizgili etnik desenlerle kullanılması dikkat çekiyor. Birçok defilede ve hemen hemen her markada görebileceğimiz bu desen ile basit ve şık kombinler yapmak mümkün.

Hırka: Etro  Pantolon : Zara  Ayakkabı:Mango  Tişört: Koton

 

Hırka ile 4 hafta sonu kombini

Özellikle pastel tonlar ve grilerin yanında kiremit tonlu kırmızılar da olmazsa olmaz. Her yerde kullanılan ve her parçaya uyum sağlayan bu detay ile kombinleyeceğiniz tek renk parçalar sizi oldukça şık gösterecektir.

Hırka:Theory  Pantolon: İpekyol   Bluz: Twist     Ayakkabı: Mango

Hırka ile 4 hafta sonu kombini
Önceki ve Sonraki
Haberler