MODA - STİL ÖNERİLERİ

Günün kahramanı: İnce pardösüler

Gündüzleri çok sıcak akşamları serin, tam hastalık havası. Bahar aylarında kombinlerin altın kuralı kat kat giyinmektir, bu stilin kahramanı ise üzerinize atacağınız ince bir pardösü olacaktır.

Günün kahramanı: İnce pardösüler
Günün kahramanı: İnce pardösüler
Mevsim geçişlerinde giyinmenin en zor kısmı da bazen üzerimize ne alacağımıza karar verdiğimiz o andır. Ne çok ince olsun ne de çok kalın olsun isteriz. Böyle durumlarda ince merserize, yağmurluk gibi daha baharlık kumaşlardan yapılmış hırka ya da pardösü gibi parçalar en büyük kurtarıcıdır.

NASIL KOMBİNLENİR?

İster uzun elbiselerle, pantolonlarla isterseniz de mini elbise ve eteklerinizle kullanın. Özellikle mini parçalarla sizi çok trend ve cool gösterecektir. En spor kıyafetinizle kullanabildiğiniz gibi en şık kıyafetinizle de kullanabilirsiniz. Mühim olan kısım kullanılan kumaş ve boy uzunluğu…

Bazıları palto tipi olup ceket yakaya sahip olabilir. Bazıları yuvarlak kesimlerle hırka görünümüne sahip olabilir. Stilinize ve giyeceğiniz yere göre seçmek sizin elinizde. Ayrıca çok daha ince şifon kumaştan olan modelleri yaz aylarında bile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Düz parçalar dışında renkli ve desenli modeller de oldukça ilgi çekiyor. Daha sade bir kombini bu parçalarla hareketlendirebilirsiniz. 


Önceki ve Sonraki
Haberler