EN ÇOK
OKUNAN
MODA - STİL ÖNERİLERİ

En iyi 10 mezuniyet elbisesi

Mezuniyet akşamında unutulmaz bir stil ortaya koymak isteyenler için sezonun öne çıkan modelleri arasından en iyi 10 mezuniyet elbisesini bir araya getirdik...

profil
BT Ekip
21.05.2019
En iyi 10 mezuniyet elbisesi

Bu sezon neon renkleri yalnızca günlük hayatta ve plajda değil özel günlerde de görmeye devam edeceğiz. Balo elbisesi ile straplez plaj elbisesi modelini bir arada sunan bu enerjik tasarım Mert Aslan’ın adL için özel olarak hazırladığı koleksiyondan…


Bahar ve yaz akşamlarının gözde omuz kesimine dantelin asaletini ve mavi tonların enerjisini taşıyan bu elbise benzeri kolayca bulamayacağınız modellerden. 


Modacı Gül Ağış imzasını taşıyan markanın pembe tonlardaki bu elbisesi markanın imzası haline gelen romantik boyun detayı ve özgün kumaş seçimiyle dikkat çekiyor.


Amerikalı tasarımcı Michelle Mason imzasını taşıyan bu saten, mavi elbise yürürken zarif bir bacak dekoltesi ile dikkat çekmek isteyenlerin tercihi olabilir. Dağınık topuz saç modeliyle omuzlarınızı da ön plana çıkarabilirsiniz. 


Floral deseni kat kat etekle ve zarif bir göğüs dekoltesi ile buluşturan bu elbise moda tasarımcısı Cengiz Abazoğlu’nun adL için özel olarak hazırladığı koleksiyondan…


Omuz ve belde dikkat çeken minimal dekolte ve floral desen trendini bir arada sunan bu elbise yazı karşılayan mezuniyet akşamları için ideal…


60’ların siyah üzerine beyaz puantiye detayını modern bir kesimle buluşturan bu elbisede mini eteğe yırtmaçlı kuyruk ile uzun bir elbise görünümü kazandırılmış. İnci kolye ile tamamlayabilirsiniz.


Son yılların öne çıkan moda ikilisi Raisa Vanessa bu sezon da ikonik mezuniyet elbiselerine imza atıyor. Marin renkler taşıyan dantel detaylı bu tül elbise hem sofistike hem enerjik bir görünüm sağlayacaktır. 


Miniden ve siyahtan vazgeçmeyen mezuniyet kızları omuz ve karın bölgesine hareket kazandırılan bu elbiseyi göz önünde bulundurabilir.


Raisa Vanessa imzasını ilk görüşte tanıyabileceğiniz bu elbise sezon trendi olan toprak tonların hakimiyetinde. Işıltılı detaylar içeren kumaş bronz tenliler için ideal. 


Önceki ve Sonraki
Haberler