EN ÇOK
OKUNAN
MODA - STİL ÖNERİLERİ

Bordo renk nasıl kombinlenir?

Bu sonbahar kırmızı ve bordonun cazibesine kapılmaya hazır mısınız? Feminen bir çizgiden çok punk modasına ayak uyduran renkler bu sezonun en popüler trendi olmaya hazır!

Bordo renk nasıl kombinlenir?
Bordo renk nasıl kombinlenir?
Sonbahar ve kışın en sıcak rengi bordo ve kırmızı... Bu iki özel rengi günlük kombinlerinizde nasıl kullanabilirsiniz? İşte cevapları...

Daha çok siyah renkle birlikte kombinlenen bordo ve kırmızı rengin tonlarını biker botlarla, zımba detaylı deri eteklerle, çantalarla bu sezon sıkça göreceğiz.

Etkiyi arttırmak için bordo ya da kırmızı ruj sürmek de trendin kilit noktalarından. Diğer yandan bu trend yalnız renk olarak değil kadife kumaşın da yükselişini beraberinde taşıyor. Özellikle kadife bordo askılı bir elbise bu sezon edinmeniz gereken parçalardan. İçine düz bir tişört ya da boğazlı bir kazak ve topuklu bir bot ile bu elbiseyi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Eğer siz kombininizde bu kadar yoğun şekilde bordo ve kırmızı rengi kullanmak istemiyorsanız detaylarda da bu trende yer verebilirsiniz. Siyah bir elbiseyi rugan bordo bir bot ve ruj ile tamamlayabilirsiniz. 


Önceki ve Sonraki
Haberler