EN ÇOK
OKUNAN
MODA - STİL ÖNERİLERİ

Bayrama özel 4 kombin önerisi

Bayram yaklaşırken hepimizi bir şık olma telaşı sarmış durumda. Peki bayramda ne giymeli? İşte daha şık ve güzel olmak isteyenlere 4 bayram kombin önerisi…

profil
BT Ekip
20.08.2018
Bayrama özel 4 kombin önerisi

Küçüklükten bu yana edindiğimiz bir alışkanlıkta bayramda yeni kıyafetler giyerek şık olmaktır. Çiçekli fırfırlı uçuş uçuş alt üst takımınız ve şık terliklerinizle kombinleyebilirsiniz.

Alt üst takım-Gizia Gate, Ayakkabı-Zara

 

Bayrama özel 4 kombin önerisi

Kombinin gidilecek yerlere uygun ve rahat olması gerekir. Rahatlıktan yana olanlar için giyeceğiniz havuç pantolon ve kolsuz bluz ile spor ayakkabı kombininiz bayram için hem şık hem oldukça konforlu olacaktır.

Alt – üst-Zara, Ayakkabı-Adidas Gazzele

 

Bayrama özel 4 kombin önerisi

Bayramda tatilde olacaklar için gece ya da gündüz kullanılabilecek çiçekli alt üst takımınız ile giyeceğiniz sandaletleri hem tatilde kullanabilir hem de bayram şıklığını yansıtabilirsiniz.

Alt – üst takım-Elizabeth & James – Beymen, Ayakkabı-Polo Garage

 

Bayrama özel 4 kombin önerisi

Crop top fırfırlı üstlerle kombinlenen pantolon ve eteklerin mağazaların vitrinlerinde yıldız olduğu sezonda siz de kombininizi bu yıldız parçalardan kullanın. Bol paça yüksek bel pantolonunuz ile giyeceğiniz crop top fırfırlı bluz hem yaz ayına uygun hem de şık bir kombin olacak.

Üst-Dice Kayek, Pantolon-House of Ogan, Ayakkabı-Bershka 

Bayrama özel 4 kombin önerisi
Önceki ve Sonraki
Haberler