MODA - ALIŞ - VERİŞ

W Collection’ın sonbahar koleksiyonu iddialı renkler ve çarpıcı tasarımlardan oluşuyor

W Collection Sonbahar-Kış Kadın Koleksiyonu, modern tasarımları ve cesur renk kombinleriyle dikkat çekiyor. Koleksiyonda yer alan blazer ceketler vazgeçilmez parçalar arasında yerini alırken, elbiseler ve geniş kesim pantolonlar sonbahar kış şıklığı için alternatifler sunuyor. Sezon renklerinde bulunan ‘Chocolate Lilac’ ve ‘Dark Green Chic’ kombinleri stil sahibi kadının etkileyici görünümüne özel bir dokunuş sağlıyor

profil
BT Ekip
15.10.2023
W Collection’ın sonbahar koleksiyonu iddialı renkler ve çarpıcı tasarımlardan oluşuyor

W Collection 23/24 Sonbahar-Kış Kadın Koleksiyonu modern ve stil sahibi kadının sonbahar kış gardırobu için dikkat çekici kombinler ve stiller sunuyor. Tasarımları, kumaş kaliteleri, ince detayları ve cesur renk kombinleriyle dikkat çeken koleksiyon, kadınların şıklığını tamamlıyor.

Sonbahar-Kış koleksiyonu en son renk trendlerini taşıyan kombinasyonlarıyla da dikkat çekiyor. Koleksiyonda yer alan Chocolate Lilac ve Dark Green Chic temaları altında yer alan tonlar, sonbahar ve kış aylarında sofistike bir görünüm yaratıyor. Yumuşak lila dokunuşuyla renklenen sıcacık örgüler, kahverenginin en güzel tonlarıyla kombinleniyor. Elegan yeşil ise mükemmel terzilikle birleştiğinde daha da göz kamaştırıyor. Tutkulu, cesur ve kendinden emin bir stil için, koleksiyonda yerini alan koyu yeşil parçalar dış giyim ve kıyafetlerde şehirli kadının tarzına derinlik katıyor.

Serinleyen havalara eşlik eden blazer ceketler, kumaş pantolonlardan jeanlere kadar geniş seçeneklerle kombinlenerek etkileyici bir siluet oluşturuyor. Geniş kesim pantolonlar rahatlığı, modern görünümle buluştururken, elbiseler koleksiyonun feminen detaylarını yansıtıyor.

Konfor, şıklık ve cazibeyi bir araya getiren W Collection 23/24 Sonbahar-Kış Kadın Koleksiyonu, tüm mağazalarda ve online olarak satışta.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog