MODA - ALIŞ - VERİŞ

Versace'nin İlkbahar 2024 saatleri zamansız bir çekicilik sunuyor

Versace'nin 2024 İlkbahar-Yaz saat kampanyası, yüksek modayı eğlenceli ve sofistike bir dokunuşla birleştiriyor. La Greca ve Dominus Lady saatlerinin tanıtıldığı kampanyada aksesuarlar ve stil, ünlü İtalyan markasının ikonik motiflerine saygı duruşunda bulunurken, fotoğraflar da saatlerin modern tasarımlarını ön plana çıkarıyor

profil
BT Ekip
14.05.2024
Versace'nin İlkbahar 2024 saatleri zamansız bir çekicilik sunuyor

Versace saatleri, model Camille Chifflot’nun yer aldığı yeni İlkbahar-Yaz 2024 kampanyasında parlıyor. Kampanyada iki çarpıcı saat sergileniyor: La Greca ve Dominus Lady. 

Daha önce markanın son gözlük reklamlarını da çeken Tim El Kaïm tarafından görüntülenen kampanya, moda evinin sezon defilesinden ilham alan zeminiyle sofistike bir görünüm sergiliyor.

Geometrik küpeler, gösterişli yüzükler ve vücuda oturan kolyelerle mükemmel bir şekilde tamamlanan ve zarif bir dokunuş katan saatler, gösterinin yıldızları olarak karşımıza çıkıyor. Tüvit ceketler ve kareli üstler takımları tamamlayarak Versace'nin lüks ve cesurluğun imzasını taşıyan karışımını temsil ediyor.

Kuaför Shiori Takahashi ve makyaj sanatçısı Vassilis Theotokis tarafından hazırlanan stil, Camille Chifflot’nun görünümünü güzelleştiriyor. 

Önceki ve Sonraki
Haberler