EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Trend: XL puf çantalar

Pandemi döneminde yanımızdan eksik etmediğimiz maske, dezenfektan, kolonya ve eldivenler ile birlikte XL çantalar, İlkbahar-Yaz 2021 trendlerinin yıldızı oldu. Renkleri ve modelleri ile kalbimizi çalan XL puf çantaları mercek altına aldık.

profil
BT Ekip
14.04.2021
Trend: XL puf çantalar

Mango'nun yeni sezonda pek çok renk alternatifiyle karşımıza çıkan tombul tasarımları son derece estetik bir alternatif.


Toufbags Large, Small ve X-Small boy seçeneği bulunan yenilikçi tasarımları ile karşımıza çıkıyor. Bu sezon kapitonenin klasikleşen kapitonelerden farkı ise daha önce podyumlarda montlarla karşımıza çıktığı gibi “xl ve yumuşak” dokuda olması. Özellikle günlük kullanım için uzun askısı ile eller serbest taşıma imkanı sunan çantalara Shopier hesabından ulaşabilirsiniz.


Yourhandbags, doğanın bize sunduğu malzemeler, geleneksel işlemeler ve tasarım enerjisinin bir araya gelmesiyle oluşan ve günlük hayatımıza uyarlanan modeller sunuyor. Yourhandbags çantalarının her biri tek tek el emeği ile üretiliyor. İşlemeleri ise Anadolu’da iş imkanı olmayan kadınlar tarafından yapılıyor, böylelikle satın aldığınız her bir çanta ile kadın iş gücüne destek sağlamış oluyorsunuz.


Nostaljik 50’li yıllar ilhamlı baklava deseni çantalara modern bir tarz katan tasarımcılar bir yandan ise klasik kapitone çantalara maksimalist bir yorum getiriyorlar.


Kullanışlılık açısından en uygun seçenek olmayabilirler ancak büyük boy omuz çantalar son derece yumuşak bir kullanım sunuyor. Genellikle kol altında taşınan bu modeller taşıyan kişide stil sahibi bir görünüm yaratıyor.

Bonus: En iyi 10 trençkot


Önceki ve Sonraki
Haberler