EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Trend: Sweatshirt ve puffer mont

Bahar yaklaşırken sweatshirt ve puffer montlar tarzımızın olmazsa olmaz bir parçası... Günlük stilinize renk katabileceğiniz trend modelleri bir araya getirdik...

profil
BT Ekip
18.02.2020
Trend: Sweatshirt ve puffer mont

Yeni nesil tasarımcı Şebnem Günay son zamanlarda adını en çok duyduğumuz tasarımcılar arasında. Sokak tarzını başarılı bir şekilde modernize ederek görmeye alışık olmadığımız tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Şebnem Günay'ın kendi adını taşıyan markasının mottosu ‘mutluluk!’ Sokak stilini mükemmel bir şekilde yakalayan tasarımcının stil genlerinde renkli, genç ve dinamik kodlar hakim. Sezonun popüler pofuduk mont trendiyle eş zamanlı yükselişe geçen, renkli puffer montlar dikkat çekiyor.

Nerede Bulunur:
sebnemgunay.com adresinden satın alabilirsiniz.

 


İlkbahar/Yaz 2020 için sofistike kadın ruhu ve modern şehir hayatından ilham alarak, bağlı olduğu ‘gerçek insanlar için yaratılan gerçek giysiler’ düşüncesi ile yeni tasarımlar sunan LES BENJAMINS, ‘cycling’ (bisikletçilik) giyim tarzından etkilenerek hazırladığı yeni koleksiyonunda, konfor ve lükse yepyeni bir yorum getiriyor. Sezonun en öne çıkan parçaları arasında halı desenli jakarlı baskılar, maksi elbiseler, crop ceketler, asimetrik etekler yer alıyor. Les Benjamins İlkbahar/Yaz 2020 koleksiyonu gün batımı pembesi, gök mavisi ve mint yeşilinde tropik ruhu yansıtırken, açık gri, kirli beyaz ve siyah tonlarında renk paletinde bir kontrast oluşturuyor.

Nerede bulunur:
lesbenjamins.com

 


2017 yılında İstanbul’da kurulan markanın ilk amacı, herkesin yarattıkları ürünleri giyerken içinde kendilerini mutlu ve rahat hissetmeleri…Tasarımları gören herkesin yüzünde bir gülümseme oluşturmak üzere tasarlanan Turn & Bake’in konsepti “fun wear’’. Bu konsept, insanları hızlı moda alışkanlıklarından vazgeçirip başka hiçbir yerde bulamayacakları özgün ve eğlenceli tasarımları giymeye teşvik ediyor. 

Nerede Bulunur:
https://turnandbake.com/

 


INCOMPLIT Bond koleksiyonunda Gaziantep ve Halepli çocukların sınır tanımayan hayallerini kendi çizgilerimizle yorumluyor. Bu hayaller Edirne ve Çorlu’nun kırsal kesimlerindeki ev kadınlarının ellerine bırakılarak sizleri kış boyunca sıcak tutacak el emeği ürünler hazırlanıyor. İllüstrasyonlardaki farklı hayal dünyaları yetenekli kadınlar tarafından hırka ve kazaklara ilmek ilmek örülüyor. Marka bir yandan da üretici ve kullanıcı arasında görünmez bir bağ oluşturuyor.

Nerede Bulunur:
https://incomplit.com/collections/bond linkinden ulaşabilirsiniz.

 


'Moda sektöründe yer alacaksak doğaya ve insana duyarlı ürünleri dolaplara sokmalıyız' mottosuyla ortaya çıkan marka bunu yapabilmek için hepimizin dolabında mutlaka bulundurduğu giysilere odaklanarak en iyi kumaş ve materyalleri kullanıyor.

Nerede Bulunur:
https://www.iamnotbasic.com/

 


Gezmeyi ve görmeyi çok seven BASSIGUE PEOPLE ailesi dünyadan ilham alıyor. Aldıkları ilham ile içlerinde rahat hissedeceğiniz, seyahat edebileceğiniz, düşünmeden giyip çıkabileceğiniz ama her zaman tarz ve konforlu olacağınız ürünler sunuyor. Seyahat setleri, konuşma başlatan t-shirtleri, eşofmanları, şapkaları ve ilgi çekici tasarımlarıyla sizi farklı olmaya teşvik ediyor…

Nerede Bulunur:
tr.bassigue.com

 


Kişiye özel özellikleri yansıtan yaklaşımı ile kısa zamanda büyük ilgi uyandıran Fineapple ile dilediğiniz zaman yepyeni tarzlar yaratmanın keyfini yaşamak mümkün. Markanın rengarenk koleksiyonlarını keşfedin…

Nerede Bulunur:
https://www.fineapple.co/

 


Markanın kurucusu ve tasarımcı Defne Yiğit ürünlerini popüler kültüre göre tasarlıyor. Dünyada trend olan en yeni dizilerden, şarkıcılardan ve tarzlardan ilham alıyor. Sanatçı, oyuncu, dizi-film karakteri ve mottolar ile tasarlanan hoodieler çok beğeniliyor.

Nerede Bulunur:
Türkiye’de Vakkorama ve Instagram üzerinden satışı yapılıyor.

 


Önceki ve Sonraki
Haberler