EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Tommy Hilfiger yazı şimdiden getirdi

Tommy Hilfiger 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonunun İstanbul'da gerçekleşen lansmanı kumsal seti eşliğinde adeta yazı çağırıyordu.

Tommy Hilfiger yazı şimdiden getirdi
Tommy Hilfiger yazı şimdiden getirdi
Tommy Hilfiger 2016 İlkbahar/Yaz kadın giyim koleksiyonunda egzotik etkiler, deniz esintileri ve sportif vurgular bir arada kullanılmış. “The Good Life” adını taşıyan koleksiyon sonsuz bir ada tatilinin kutlaması niteliğinde.

“The Good Life”, adadan adaya gidilen bir tatilin maceraperest ruhundan ilham alıyor. Koleksiyonun imzası olan görünümlerde tropik adaların rahat tarzı, sofistike dokunuşlarla zenginleşiyor. Stillerin esin kaynağı ise, ünlü isimleri dünyanın en güzel tatil beldelerinde fotoğraflayan ikonik sanatçı Slim Aarons’ın eserleri.

Maceranın durakları ise Honolulu,  Havana ve Cape Cod açıklarındaki ünlü Amerikan adası Martha’s Vineyard. Üç farklı kentin koleksiyonda etkiler ise farklılık gösteriyor. Honululu'da Tropik iklimi kentle buluşturan görünümlere hem feminen hem de sportif çizgiler hakimken, Martha’s Vineyard konseptinde rustik ve kırsal stile rahat ve çekici bir görünüm katan doğal dokular, organik vurgular ve el yapımı detaylar öne çıkıyor. Deri bağcıklar, taba rengi biyeler ve tığ işleri ise halat ve şerit ipliklerle kombine ediliyor. Havana temasında ise 1950’lerin ve 60’ların vintage ihtişamı, modern bir yorumla karşımıza çıkıyor. Hakiler ve diğer nötr tonlar organik, doğal bir rahatlık hissi verirken, özellikle detaylardaki mercan kırmızısı, bohem bir tarzı çağrıştırıyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler