MODA - ALIŞ - VERİŞ

Swarovski ve Disney’den Alice Harikalar Diyarında koleksiyonu

İlkbahar-Yaz 2024 sezonu için yeniden bir araya gelen Swarovski ve Disney, Alice Harikalar Diyarında romanından ilham alan takılardan ve ev dekorasyon ürünlerinden oluşan leni bir koleksiyon hazırladı

profil
BT Ekip
22.02.2024
Swarovski ve Disney’den Alice Harikalar Diyarında koleksiyonu

Swarovski’nin Disney ile son işbirliğinden doğan Alice Harikalar Diyarinda koleksiyonu, Disney’in efsanevi karakterlerinin karşı konulmaz ruhunu kutlayarak Alice’i ve Lewis Carrol’ın romanındaki diğer tüm karakterleri kusursuz bir kristal savoir-faire’i ile yeniden canlandırıyor.

Işığı tüm açılardan yansıtan canlı renklerdeki kristallerle süslenen Disney Alice Harikalar Diyarında temalı takı koleksiyonu; büyüleyici asimetrik küpeler, çiçek motifli bir yüzük ve pavé kolyelerin yanı sıra, yuvarlak kristal kümeleri ve orta kısımda hareketli bir taşla tamamlanan göz kamaştırıcı mantar bir kolyeye yer veriyor.

Yoğun ışıltılı rodyum rengi kaplamayla tamamlanan ve teknik bakımdan karmaşık olan bu karakter sahibi parçalar, Swarovski’nin sınır tanımayan yaratıcılığının çekici bir örneğini sunuyor

Swarovski’nin benzersiz Crystal Fabric kumaşından üretilen ve koleksiyonu tamamlayan dekoratif çıkartma seti, çok sayıda farklı tarz kombinasyonları oluşturup süslemek için mükemmel bir seçenek sunuyor.

Alice, Çılgın Şapkacı, Beyaz Tavşan, Cheshire Kedisi ve Tırtıl karakterleri, Disney’in fantastik animasyonuna saygı duruşunda bulunan o bilindik pozları korunarak koleksiyon için detaycı bir işçilikle hayata geçirildi. Her bir kristal figür, gökkuşağı misali canlı renklerle ve ustaca kesilmiş yüzlerce façeta ile tasarlandı

Muhteşem bir ışıltı yayan sınırlı sayıda üretilmiş dekoratif bir süs objesi de iş birliğinin öne çıkan parçalarından biri. Harikalar Diyarı’nda gerçekleşen efsanevi buluşmadan ilham alan Çay Partisi koleksiyon parçasının tasarımında 44.500’den fazla hassas kesim kristal, Swarovski’nin benzersiz Pointiage® tekniği kullanılarak elle yerleştirildi.

Alice, Çılgın Şapkacı, Beyaz Tavşan ve artık parlak renkli güzel bir kelebeğe dönüşmüş olan Tırtıl karakterleri; üst üste duran birkaç çay fincanı ve bir çaydanlığın ortasına neşeli pozlarla konumlandırıldı.

Swarovski sanatının olağanüstü bir örneğini sunan Çay Partisi, Alice Harikalar Diyarında’yı merkezinde yer alan büyülü dünyayı kutluyor. Tamamlanması 277 saat süren bu parça, dünya genelinde yalnızca 200 adet ile sınırlı bir tasarım olma özelliği taşıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler