EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Sonbahar favorisi 10 ceket

Sonbaharın vazgeçilmezi ceketler bu sezon pek çok tarzda karşımıza çıkıyor. 2019 Sonbahar Kış sezonunda öne çıkan 10 ceket modelini bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
16.10.2019
Sonbahar favorisi 10 ceket

2019 Sonbahar-Kış sezonunda kovboy botlarından ceketlere 'vahşi batı' tarzını hemen hemen her parçada göreceğiz. Toprak tonlarında süet detaylar ön plana çıkıyor. 


Kırmızı, yeşil ya da gri rengi ne olursa olsun bu sezon yine gardrobunuzda en az bir ekose parça bulunmalı. 


Sezonun iki trendi 'denim ve ekose' bir araya geliyor. Siyah renk klasik mavi tonlarındaki kot modellerin alternatifi...


Tek parça ile hem şık hem konforlu olmanın anahtarı bu sezon da 'blazer' ceketler... Üstelik geçtiğimiz sezonlara göre çok daha canlı alternatifler ile!


Coco Chanel'in moda dünyasına mirası tüvit ceketler farklı yorumlar ile bu sezon da karşımızda. İçi gömlek model astar detaylı ve dik omuzlu tüvit ceketlere hazır olun. 


Neon pembe bu sezon da her yaşa ve her tarza hitap ediyor. Ofis stilinizi pembe ceketler ile tamamlamaya hazır olun. 


Bu sezon blazer ceket ve ekose trendi zarif çizgiler ile kesişiyor. Victoria Beckham'ın favorilerinden olan bu model ile hem formda hem de sofistike görünmek mümkün.


Beli saran kuşaklı modeller tek detay ile stilinizde fark yaratacak. Yeşil tonları ise bu bahar da gardrobumuzda baş tacı...


Sim ile ışıldayan kadife ceketleri artık yalnızca özel davetlerde değil günlük hayatınızda hatta ofis ortamında bile taşıyabilirsiniz. Işıldamaya hazır olun...


70'lerin kumaş ve kalıp detayları bu sezon da karşımızda. Vintage modellerin neon renkler ile yeniden yorumlandığı bir sezona hazır olun. 


Önceki ve Sonraki
Haberler