MODA - ALIŞ - VERİŞ

Sibil Çetinkaya X Koton koleksiyonu yaza romantizm getiriyor

Koton, sezona damgasını vuran iş birliklerine bir yenisini daha ekledi. Sosyal medyada tarzıyla ilham veren Sibil Çetinkaya’nın ışıltılı ve dinamik tarzı Sibil Çetinkaya x Koton koleksiyonuyla yazı karşılıyor. ‘Romantic Revival’ ve ‘Vacay’ adlı iki temadan oluşan koleksiyonda, soft ve canlı renkler, romantik desenler ve doğal dokulu kumaşlar öne çıkıyor

profil
BT Ekip
01.07.2024
Sibil Çetinkaya X Koton koleksiyonu yaza romantizm getiriyor

2024 yazı için hazırlanan Sibil Çetinkaya x Koton koleksiyonu, ‘Romantic Revival’ ve ‘Vacay’ adlı iki temadan oluşuyor. Romantic Revival teması sempatik ve feminine detayların hakim olduğu romantik çizgiler taşıyor. Soft pastel renkler, pudra mavisi, soft pembe ve tonları, kırık beyaz tonları temanın ana renklerini oluşturuyor. Tüm stillerde ajurlu, brode, dantel, doğal dokulu kumaşlar, fiyonk aksesuarlar, 3D gül aplikeler ve çiçek desenleri göze çarpıyor.

Romantik silüetlerin yanında korseler, sırt dekolteleri, iç giyim detayları, açık omuz ve puff kollu üstler ve elbiseler, brode top setler, minik romantik rose printli ve küçük floral desenli bikini ve mayolar plaj giyim için sunulan seçenekler arasında bulunuyor.

Koleksiyondaki Vacay teması; ‘city to beach’ mottosuyla oluşturulan, şehirde ve yazın sahilde rahatlıkla kullanılabilecek parçaların hakim olduğu tasarımlardan oluşuyor. Temanın renk paletinde parlak tonlar, turuncu, fuşya ve tonları, yeşil, parlak kırmızı ve kırık beyaz gibi yaz gardrıoplarına hareket katacak renkler bulunuyor.

Resort desenler, summer stripelar, cut out detayları, color block parçalar, summer crochet, renkli ketenler ve renkli brodeler temanın en öne çıkan diğer detay ve parçalarını oluşturuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler