MODA - ALIŞ - VERİŞ

Roger Federer ve JW Anderson, Uniqlo için özel koleksiyon hazırladı

Tenis efsanesi Roger Federer, tasarımcı Jonathan Anderson ile birlikte, yüzü olduğu Uniqlo. İçin özel bir koleksiyon hazırladı. 4 Eylül’de satışa sunulacak olan koleksiyon; hem kortta, hem kort dışında giyilebilecek şık ve rahat dokuz parçadan oluşuyor

Roger Federer ve JW Anderson, Uniqlo için özel koleksiyon hazırladı

Uniqlo, marka elçisi ve tenis efsanesi Roger Federer'in, son dönemin gözde tasarımcılarından Jonathan Anderson ile hazırladığı LifeWear isimli koleksiyonu tanıttı.

4 Eylül'de satışa sunulacak olan JW Anderson imzalı Roger Federer koleksiyonu; tüketicilere tenis kortunda ve kort dışında giyilebilecek giysiler sunmak için, Federer'in klasik stilini Anderson'ın modern ve renkli spor giyim yorumuyla birleştiriyor.

Dokuz parçalık koleksiyonda Uniqlo'nun Dry Ex yenilikçi malzemesinin kullanıldığı polo tişörtler ve şortlar, yanları şeritli pantolonlar, cesur renklere sahip birinci sınıf kuzu yünü bisiklet yaka kazak, fermuarlı polar ceket, parka ve iki yönlü spor çanta gibi unisex ürünler yer alıyor.

Uniqlo Küresel Pazarlama Başkanı Koji Yanai, yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Roger Federer ve JW Anderson tarafından ortaklaşa tasarlanan yeni koleksiyonumuzu tanıtmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bir tenis efsanesi ile bir moda lideri, eşsiz yeteneklerini birleştirerek LifeWear koleksiyonunu yarattı. Tenis kıyafetlerini geliştirirken, hem kortta, hem de kort dışında nasıl giyilebilecekleri konusunda Roger'la sık sık fikir alışverişinde bulunduk. Bunu akılda tutarak, spor ve performans giyimi konusunda derin bir anlayışa sahip olduğu için hemen JW Anderson'ı düşündük. Yeni koleksiyonda herkesin kendi günlük stiline uygun bir şeyler bulacağından eminim.”

Koleksiyon hakkında konuşan Jonathan Anderson ise şunları söyledi: “Roger ile bir koleksiyon oluşturmam için bana ilk teklif geldiğinde çok mutlu olduğumu ve heyecan duyduğu hatırlıyorum. Bunun nedeni, Roger'ın tenis oynamasını izlemekten çok etkilenmemdi. LifeWear'ın Roger'a saygı duyan tüm farklı insanlar için ne anlama geldiği hakkında uzun uzun düşünerek, gerçek bir maçta ya da şehirde kolayca giyilebilecek bir koleksiyon tasarladık.”

Tenis efsanesi Roger Federer ise şunları ekledi: "Her zaman hem tenis oynamak için mükemmel, hem de günlük hayatın diğer bölümleri için çok yönlü bir koleksiyona sahip olmak istemişimdir. Jonathan da bu vizyonu paylaştığı için şanslıyım. Birlikte, klasik tenis stilinden yola çıkan şık ve rahat bir koleksiyon yaratmayı başardık. Jonathan yetenekli, yaratıcı ve inanılmaz derecede ayakları yere basan biri. Onunla bu koleksiyonda çalışmak bir zevkti.”

JW Anderson'ın Uniqlo için hazırladığı Roger Federer koleksiyonu, 4 Eylül'den itibaren Avrupa'da 34.90 ila 109.90 Euro arasında değişen fiyatlarla mağazalarda ve çevrimiçi olarak satışa sunulacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi