MODA - ALIŞ - VERİŞ

Ralph Lauren, Ay Yeni Yılı’nı sadece 50 adet ürettiği Polo Bear saatiyle kutluyor

Ralph Lauren, Ay Yeni Yılı için sadece 50 adet üretilen Polo Bear saati piyasaya sürdü. Saatin tam ortasında yer alan ve Polo Ayı, kırmızı ceketinin üzerine işlenen altın rengindeki ejderhayla Ay Yeni Yılı’na selam çakıyor

profil
BT Ekip
09.02.2024
Ralph Lauren, Ay Yeni Yılı’nı sadece 50 adet ürettiği Polo Bear saatiyle kutluyor

Ünlü Amerikan mirası markası Ralph Lauren, yeni bir Polo Bear (Polo Ayı) saatinin piyasaya sürülmesiyle Ay Yeni Yılı’nı kutluyor.

Kutlama saati, çarpıcı 38 mm gümüş paslanmaz çelik gövde ve deri detaylı siyah grogren ipek kayışa sahip. Ancak saati saat yapan şey; krem ​​beyazı lake kadranını kaplayan, markanın dikkat çeken Polo Ayı figürü... Saatin ortasına konumlandırılan son derece şık ayı; Ay Yeni Yılı için saten şal yakalı ve göğsüne altın renkli bir ejderha işlenmiş kırmızı kadife bir ceketle görünüyor. Ayrıca siyah saten çizgili smokin pantolonu ve işlemeli siyah kadife terlikler de kıyafetini tamamlıyor. 

Polo Bear'ın elinde, üzerinde sağlık ve refahı simgeleyen altın ejderhaların yer aldığı üç kırmızı zarf bulunuyor. Teknik açıdan saat, Ralph Lauren'in RL2000 kalibreli otomatik kurmalı İsviçre mekanizmasına ve dikey Côtes de Genève şeritlerine sahip.

Ralph Lauren'in Ay Yeni Yılı Polo Bear saati 1.750 dolar etikete sahip ve sadece 50 adet üretildi.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog