MODA - ALIŞ - VERİŞ

PUMA ve New Era’dan heyecan verici iş birliği

PUMA'nın sportif havası, New Era'nın klasik estetiğiyle buluştu ve ortaya çok özel iki spor ayakkabı çıktı. PUMA’NIN Suede ve SLISTREAM modelleri bu iş birliği için New Era'nın ikonik tasarımıyla yorumlandı

profil
BT Ekip
06.01.2024
PUMA ve New Era’dan heyecan verici iş birliği

Son dönemin heyecan verici moda ve spor giyim iş birliklerinin sonuncusu PUMA ile New Era’dan geldi. Dinamik ikili, spor ayakkabı dünyasına gerçekten özel bir ayakkabı sunmak için stillerini birleştirdi.

Bu iş birliğinin merkezinde PUMA'nın en kaliteli Made in Japan (MIJ) modellerinden ikisi yer alıyor: Suede ve SLISTREAM. İş birliğinden doğan spor ayakkabılar ise sadece ayakkabı değil; PUMA'nın sportif havasını New Era'nın klasik estetiğiyle harmanlayan bir moda ifadesi. Bu ortaklıkla PUMA'nın kaliteli işçiliğe olan bağlılığı, New Era'nın ikonik tasarımıyla buluşuyor ve modanın mirasına ve geleceğine hitap eden bir koleksiyon oluşturuyor.

Fiyatı yaklaşık 180 dolar olan Suede, yeniden tasarlanmış zamansız bir PUMA klasiği. SLISTREAM ise yaklaşık 219 dolarlık etiketiyle oyunu bir adım öteye taşıyor. Her iki model de, 59FIFTY kapağında bulunan New Era'nın ikonik siyah ve altın siperlik etiketine saygı duruşunda bulunan lüks altın tonlarıyla vurgulanan şık lacivert ve beyaz renk şemasına sahip.

Merakla beklenen koleksiyon, 1 Ocak’ta seçkin PUMA ve New Era mağazalarında satışa sunuldu. İster bir spor ayakkabı tutkunu, ister moda tutkunu ya da hayattaki en güzel şeylerin kıymetini bilen biri olun; bu iş birliği gardırobunuza lüks ve ayrıcalıklı bir dokunuş getirmeyi vaat ediyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog