MODA - ALIŞ - VERİŞ

Pandora X Disney iş birliği ile denizler ötesine nostaljik bir yolculuk

Disney’in merakla beklenen filmlerinden ‘The Little Mermaid’, Pandora’ya ilham verdi ve denizaltı dünyasından ilham alan bir koleksiyon doğdu. Pandora x Disney: The Little Mermaid koleksiyonunda filmdeki karakterlerden izler taşıyan yedi farklı tasarım bulunuyor

Pandora X Disney iş birliği ile denizler ötesine nostaljik bir yolculuk

Pandora, Disney ile yaptığı iş birliğinden doğan ve ‘The Little Mermaid’ filminden ilham alarak hazırladığı koleksiyonla evrensel dostluğa ve merakı canlı tutmanın önemine dikkat çekiyor. Klasik tasarımların yeniden uyarlanmasıyla ortaya çıkan koleksiyondaki yedi tasarım, kadının gücünü ve bağımsızlığını destekliyor. Karakterlerin renkli dünyasını yansıtan charm’lara ek olarak küpe ve yüzüklerin yer aldığı yedi ayrı stile sahip, 925 ayar gümüş ve 14 ayar altın kaplama mücevherden oluşan koleksiyon, laboratuvar yapımı renkli inciler ve kübik zirkon taşlarla birleştirilmişti.

‘The Little Mermaid’in ana karakteri Ariel’in merakı ve özgürlük duygusundan aldığı ilhamla tasarlanan koleksiyonda hikayenin karakterleriyle özdeşleşen ve filmin ikonik karakterleri Ariel, Sebastian ve Ursula’nın ruhunu yansıtan benzersiz mücevherler bulunuyor.

Pandora Moments, Trok Örgülü Zincir ve Yılan Zincir bilekliklerle kombinlenebilen The Little Mermaid koleksiyonunda; rengarenk ışıldayan kuyruk detayıyla 925 ayar gümüş Ariel sallantılı charm, laboratuvar yapımı renkli incilerle süslenerek Ariel’in sevilen yardımcısı Sebastian ve filmdeki karanlık tarafın temsili Ursula sallantılı 925 ayar gümüş charm ve 14 ayar altın kaplamayla parlayan Deniz Kabuğu charm öne çıkan mücevherler.

Pandora’nın Kreatif Direktörlerinden A. Filippo Ficarelli, koleksiyon için “İlhamımızı, Ariel’in hikayesine ortak olarak ona güç veren karakterlerden ve dostluklarından aldık” diyor. Pandora’nın diğer Kreatif Direktörü Francesco Terzo ise şunları söyledi: “Tasarımları hayata geçirirken yapıma sadık kalmak ve aynı zamanda mücevherlere bir gerçekçilik katmak istedik. Örneğin, Sebastian’ın kıskaçları gerçek hayatta erkek yengeçlerde olduğu gibi bir tanesi diğerinden daha büyük olacak şekilde tasarlandı. Filmin en ikonik karakterlerinden Ursula’yı temsil etmek ve gücünü sade bir şekilde vurgulamak için ise mor bir laboratuvar yapımı inci tercih ettik.”

Yakında iş birliğinde 10’uncu yıllarını tamamlayacak olan Pandora ve Disney, klasikleri mücevherle dönüştürmeye ve onları, sevenlerinin üzerlerinde taşıyabilecekleri hikayelere dönüştürmeye devam ediyor. Yeni The Little Mermaid koleksiyonu, Disney ve Pandora'nın ortak değerlerini temsil ediyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler