MODA - ALIŞ - VERİŞ

Pandora’dan Kapadokya’ya özel charm

Pandora’nın seyahat temalı mücevherleri arasında Türkiye’ye özel olarak tasarlanan Kapadokya charm’ı dikkat çekiyor. Kapadokya’nın büyüleyici atmosferinden ilham alan charm, 925 ayar gümüşten yapılmış ve etrafı kübik zirkon taşlarla süslenmiş

Pandora’dan Kapadokya’ya özel charm

Pandora, seyahat temalı mücevherleri ile tutkunlarını yeni maceralara adım atmaya davet ediyor. Pandora’nın seyahat temalı mücevherlerinden öne çıkan charm ise Türkiye’nin en popüler seyahat noktalarından biri olan Kapadokya’nın büyüleyici atmosferinden ilham alan Kapadokya Charm’ı oluyor. Türkiye’ye özel olarak tasarlanan Kapadokya charm’ı; 925 ayar gümüşten yapılmış ve etrafı kübik zirkon taşlarla süslenmiş. Charm, Kapadokya’nın en önemli sembollerinden Peri Bacaları ve el yapımı renkli minelerle süslenen balonlarıyla dikkat çekiyor. Kapadokya Charm’ı, elde tamamlanmış mavi kristal ile süslenen Mavi Sıcak Hava Balonu Charm ile beraber kombinlenebiliyor.

Seyahat temalı charm’ların arkasında bulunan ‘Discover’, ‘Dream’ ve ‘Explore’ yazıları ise yeni yerler keşfetmenin keyfini hatırlatıyor. Bu charmlardan biri olan Mavi Dünya Klips; 925 ayar gümüş kıtalar ve elde tamamlanmış mavi su dalgaları ile dünyada keşfetmek istediğiniz yerleri her zaman yanında taşımanız için tasarlanmış. Gökyüzü sembollerini taşıyan ay ve yıldız sallantılı, kübik zirkon hatlarla detaylandırılan Galaksi Güvenlik Zinciri ise charm’larınızı güvende tutmak için harika bir seçenek.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi