EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Pandora'da bahar zamanı

Pandora'nın baharı çağrıştıran pastel renklerle bezeli, geometrik şekilli tasarımlardan oluşan 2016 İlkbahar koleksiyonu baharın tazeliğini çağrıştırıyor.

profil
BT Ekip
02.03.2016
Pandora'da bahar zamanı

Pandora’nın 2016 İlkbahar koleksiyonu, her biri ayrı hikayeler barındıran temaları, birbirinden zarif ve baharı çağrıştıran serileri ile renkli ve etkileyici tasarımlardan oluşuyor.

Koleksiyonda modanın trendi geometrik şekiller ve pastel tonlar dikkat çekiyor. Koleksiyonda yer alan yenilikçi kesimlerle tasarlanmış muhteşem yüzükler, küpeler, kolyeler, charm’lar ve bileklikler İlkbahar'ın tazelik hissi veren ruhuna tüm moda severleri ortak ediyor.

Koleksiyonun öne çıkan serisi Renk Damlacıkları; 14 ayar altın ve saf gümüş seçenekleriyle, sulu boya renklerini andıran tonlarda kristal ve kübik zirkon taşlardan oluşan ışık efektleriyle, su gibi bir derinlik hissi yaratıyor. Bu sezonun vazgeçilmezi olan geometrik motifler ve desenlerden ilham alarak tasarlanan İlkbahar tomurcukları ile bezeli, parlak kesim kübik zirkon taşlı ve el işçiliği ile üretilmiş 14 ayar altın ve saf gümüş zarif çivi küpeler ve bileklikler koleksiyona göz alıcı bir estetik kazandırıyor.

Yeni koleksiyon, her kadının tek ve ne kadar benzersiz olduğunu vurguluyor. Koleksiyonun öne çıkan parçalarından olan parlak pembe ve mor cam charm’lar, ilkbaharda güneş vuran taç yaprakların zarafeti ile bileklerde göz alıcı ve feminen bir duruş sergiliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler