MODA - ALIŞ - VERİŞ

Pandora 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü gücü simgeleyen yeni charm'ıyla kutluyor

Pandora, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü, güçlü kadınların etkileyici duruşundan ilhamla tasarlanan yeni ışıltılı charm’larla kutluyor. Umudu ve liderliği sembolize eden yeni charm, Marvel’ın yenilmez Captain America karakterinden izler taşıyor

profil
BT Ekip
07.03.2024
Pandora 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü gücü simgeleyen yeni charm'ıyla kutluyor

Pandora, her biri içsel yolculukları aydınlatan ve başarıları vurgulayan özel anlamlarla dolu elde tamamlanmış charm’larla 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde kadınlara içlerindeki tutkuyu üretkenliğe ve yaratıcılığa, arzuyu sevgiye dönüştürebilecek gücü veriyor. Umudun simgesi, modern kadının gücünü ve zarafetini kutlamak için hazırlandı.

Kendi gücü ile ışıldamak isteyen kadınlar için 925 ayar gümüşten üretilen, bir tarafında mavi laboratuvar üretimi opal taş ile dişi cinsiyet sembolü diğer tarafında ise zarif bir desen bulunan bu charm, kadının gücünden ilham aldı. Pandora, dünyanın dört bir yanındaki çocukların ve gençlerin güçlenmelerini desteklemek için herhangi bir ürün lansmanından veya satışından bağımsız olarak 11 Milyon Dolar bağış yaparak eğitim programları desteklemeye devam ediyor. Pandora for UNICEF charm bu özel günü unutulmaz kılmanın anahtarı.

Umudu ve liderliği sembolize eden yeni charm, Marvel’ın yenilmez Captain America karakterinden ilhamla tasarlandı. Gücün büyüsünü sonsuza kadar yanında taşımak isteyenler için yeni mavi mine kaplı benzersiz The Avengers Captain America charm, Pandora Moments bileklikler ile mükemmel bir şekilde eşleşiyor.  Arka yüzünde ‘TRUE TO YOURSELF’ yazan gizli mesajıyla da ilham veriyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog