MODA - ALIŞ - VERİŞ

Oyuncu Mia Khalifa ve Aries, Filistin için tişört hazırladı

Lübnan asıllı Amerikalı oyuncu Mia Khalifa ve Londra merkezli moda markası Aries, Filistin’in özgürlük davasını desteklemek için birlikte bir tişört hazırladı. Tişörtün satışından elde edilecek gelirin tamamı Filistin’i destekleyen kuruluşlara gidecek

profil
BT Ekip
20.03.2024
Oyuncu Mia Khalifa ve Aries, Filistin için tişört hazırladı

Genellikle sokak giyimi, punk ve çağdaş moda unsurlarını harmanlayan kendine özgü tarzıyla tanınan Londra merkezli moda markası Aries ve ünlü model Mia Khalifa, bir kez daha bir araya geldi. İkili bu kez ‘Filistin'e Özgürlük'ü savunuyor ve Filistin davası için fon toplamayı amaçlıyor. İş birliği, ikilinin geçen yıl en iyi 2024 takvimini oluşturmak için Juergen Teller ile çalışmasından kurmasından kısa bir süre sonra gerçekleşti ve şimdi Aries, fotoğrafçı Harley Weir ve kreatif direktör Jonny Lu ile güçlerini birleştirdi.

Sınırlı sayıda üretilen bir tişört oluşturulan yeni iş birliğinde, İtalya'da üretilen %100 pamuklu jarse üst üzerine dijital olarak basılmış Mia Khalifa görseli yer alıyor. Satışların %100'ü doğrudan Ghassan Abu Sittah Çocuk Fonu, Addameer Filistin ve İslami Yardım Birleşik Krallık'ın da aralarında bulunduğu taban kuruluşlarına bağışlanacak. Koleksiyonda tişörtün yanı sıra sınırlı sayıda üretilen bir poster ve polaroid de yer alıyor.

Tişört, Freedom 4 Filistin aracılığıyla satın alınabilecek.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog