EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Ömürlük sevginin sembolü Swarovski kuğusu

Kuğuların birbirini selamladığında ortaya çıkan zarif kalp şeklinden ilham alan Swarovski Kuğusu, yeni UNA ürün ailesiyle birlikte göz alıcı bir sonsuzluk sembolüne dönüşüyor. Bir ömürlük birlikteliğin sembolü olarak tasarlanan parçalar, sevdiğiniz kişiye hediye etmek için çok güzel bir seçenek...

Ömürlük sevginin sembolü Swarovski kuğusu

Bu Sevgililer Günü’nde, Swarovski’nin UNA serisi ile ömürlük sevginizi, sevdiğiniz kişiye hediye edebilirsiniz. Swarovski; kalpleri kazanacak göz alıcı parçalarla aşk ateşini yıl boyu canlı tutmayı amaçlıyor. Marka; modern romantizmin modern hatıraları hak ettiği inancıyla, özel UNA serisini yarattı. Kuğuların birbirini selamladığında ortaya çıkan zarif kalp şeklinden ilham alan Swarovski Kuğusu, yeni UNA ürün ailesiyle birlikte göz alıcı bir sonsuzluk sembolüne dönüşüyor. Sadece bir günlük değil, bir ömürlük birlikteliğin sembolü olarak tasarlanan parçalar, Swarovski’nin çok sevilen marka logosuna yeni bir ruh katıyor.

Giovanna Engelbert, “Dünyanın her yerinde aşkın sembolü olarak kabul edilen kalp, ikonumuz kuğuyu mükemmel temsil ediyor. Hem kendi karakterini yansıtan, hem de sevdiklerimize ve kendimize duyduğumuz sevginin sembolü olacak, gerçekten havalı duran bir tasarım yaratmak istedim” diyor.

Koleksiyon, içinde bolca aşk, biraz tutku, biraz da sonsuzluk barındıran tasarımlarıyla usta eller tarafından yaratılmış süsler, choker kolyeler, küpeler ve bilekliklerden oluşuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler