EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Nike’tan Hello Kitty severlere özel koleksiyon

Geçtiğimiz hafta piyasaya çıkan Hello Kitty x Nike Air Presto koleksiyonu, ünlü çizgi filmi sevenler tarafından merakla bekleniyordu. Giyim parçalarının da yer aldığı koleksiyondaki, Hello Kitty’nin bıyıkları, kırmızı papyonu gibi ayrıntılarla süslenmiş ayakkabının çocuklar ve bebekler için de numaraları bulunuyor

Nike’tan Hello Kitty severlere özel koleksiyon

İlk olarak 2004 yılında çıkacağı duyulan ama bir türlü hayata geçirilemeyen Hello Kitty x Nike Air Presto koleksiyonu, nihayet geçtiğimiz günlerde sporseverlerle buluştu. Geçen yılın Ağustos ayında, iş birliğinin nihayet 2022'de gün ışığına çıkacağına dair söylentiler çıkmıştı. O günden beri koleksiyonu merakla bekleyenler, geçtiğimiz hafta ürünlere kavuştu.

Yuko Shimizu tasarımı Hello Kitty, koleksiyondaki her bir parçada kendini gösteriyor. Koleksiyonda renk olarak ise açık maviden ve Kitty’nin beyaz parlak kürkünden ilham alınmış. Koleksiyonda ayakkabının yanı sıra tişört, şort, sweatshirt gibi giyim parçaları da yer alıyor. Koleksiyona özel üretilen spor ayakkabının ise yetişkinler için olanının yanı sıra çocuklar ve bebekler için de numaraları bulunuyor. Açık mavi renkteki, beyaz bağcıklı ayakkabıda Hello Kitty’nin bıyıklarından kırmızı fiyonguna kadar birçok detaya yer verilmiş.

Önceki ve Sonraki
Haberler